City Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 11 kép 1/14
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 153 077 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 450 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814311
Brumus Krisztina Gréta
Halásztelek-Duna House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Egyedülálló Napfényes Otthon Eladó, Csendes Erdőszéli Környéken
Fedezze fel ezt a különleges, napfényes ingatlant, ami kétgenerációs lakhatásra is alkalmas! Az otthon 130 négyzetméter lakóterülettel és 450 négyzetméteres telekkel rendelkezik, mely magában foglal egy hangulatos, udvari nézetet kínáló teraszt is, ahol a reggeli kávéját az erdő látványában és a madarak csicsergésében fogyaszthatja.
Az otthon csendes utcában helyezkedik el, szemben az erdővel, így a nyugalom és a természet közelsége garantált. Továbbá, a terasz kínálta lehetőségekkel kiegészítve ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a város zajától távol, mégis közel szeretnék élni a természethez. A telken 2 lakás van egy földszinti, és az emeleti.

A lakótér tervezése révén kétgenerációsnak is ideális, biztosítva ezzel a privát élettér szükségességét, ugyanakkor fenntartva a közös terek kényelmét.

Sétáljon be az előszoba ajtaján, és érezze otthon magát a napfényes terekben, melyet a beépített konyhai bútorokkal felszerelt, modern konyha egészít ki, így a családi étkezések készítése mindennap ünnep lesz. Az ingatlan padlófűtéssel van ellátva, így a téli estéken is garantált a meleg és a kényelem.
Az otthon csendes utcában helyezkedik el, szemben az erdővel, így a nyugalom és a természet közelsége garantált. Továbbá, a terasz kínálta lehetőségekkel kiegészítve ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a város zajától távol, mégis közel szeretnék élni a természethez.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy egy napfényes, csendes és zöld környéken lévő, kétgenerációs otthon tulajdonosa lehessen. Várjuk jelentkezését, hogy megmutathassuk Önnek ezt a különleges ingatlant, amely már csak Önre vár, hogy otthonná varázsolja!

Referencia szám: LK053657

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1153 e Ft
916 e Ft -26%
1157 e Ft 0%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
130.7 m Ft -15%
165.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

147.5 M Ft
4 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

197 M Ft
5 szoba
207 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

125 M Ft
7 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²