Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, XVI. kerület

+ 17 kép 1/20
199 900 000 Ft199.9 M Ft 1 332 667 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 555
Horváth Sándor Dániel
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Budapesten a XVI. kerületében egy 2019 ben épült ikerház hátsó ingatlanát kínálom megvételre, privát bejárattal, díszkerttel, épített hűthető - fűthető medencével !

Budapest XVI. kerületben, Cinkotán található, 2019-ben épült, igényesen kialakított, tégla építésű ikerház hátsó ingatlanát.
A ház 120 m² lakótérrel rendelkezik, amelyhez egy 30 m²-es fedett, intim terasz tartozik.Az ingatlan közel 600 m²-es, parkosított telken helyezkedik el, privát bejárattal, nyugodt, családbarát kertvárosi környezetben.
Az otthon a modern technológiát, az átgondolt kialakítást és a fenntartható működést ötvözi, így ideális választás családok számára, akik kényelmes, természetközeli és magas komfortú otthont keresnek.

Főbb jellemzők:
Tágas amerikai konyhás nappali
4 külön nyíló szoba
Gardróbszoba
Mosókonyha
2 fürdőszoba
Privát szülői háló saját fürdőszobával
Konyhából és nappaliból nyíló, fedett 30 m²-es terasz

A világos, nagy terekkel rendelkező ház minden családtagnak kényelmes életteret biztosít. A külön kialakított szülői rész nyugodt, intim pihenést tesz lehetővé.Minőségi kialakítás és modern megoldások !

Egyedileg gyártott, olasz bútorlapokból készült részben beépített bútorok.
Telefonról vezérelhető elektromos kapu és kaputelefon.
Telefonról irányítható elektromos redőnyök és kamerarendszer
Riasztórendszer, Ozmózis vízszűrő rendszer a konyhában.
Teljes vízhálózatra kötött vízlágyító rendszer

Egyedileg gyártott pliszé szúnyoghálók, Nívó biztonsági bejárati ajtó

A kert egyik különlegessége a 7 × 3,5 méteres, hőszivattyús fűthető-hűthető, sós vizű épített úszómedence polikarbonát fedéssel, amely egész szezonban kellemes kikapcsolódást biztosít.A teljes kert automata öntözőrendszerrel ellátott, belső része teljesen intim, kívülről nem belátható. A kert vegyszermentesen, természetes módon gondozott, különös figyelemmel a talajélet megőrzésére.A parkosított kertben számos különleges és értékes növény található:több pálmafa, köztük egy kb. 4 méteres Washingtonia Robusta 80-90 éves olajfa, 120 éves szőlőtőkék, gránátalmafa, fügebanánfák, kaki szilvanaspolya, levendula, ezüstfenyő, málnabokrok és egyéb dísznövények.

A fedett, szélvédett terasz egész évben kellemes használatot biztosít akár esős vagy hűvösebb időben is.

Műszaki tartalom:
Kondenzációs kazánAlsó szinten padlófűtés, emeleten radiátoros fűtés
Alternatív fűtés-hűtés klímaberendezésekkel, 3×20 A villanyhálózat, 3 rétegű műanyag nyílászárók.
Deszkázott tetőtér rejtett, lenyíló lépcsővel kiváló tárolási lehetőség
Kerti tároló biciklik, játékok és kerti eszközök számáraParkolás
3 autó számára udvari beállási lehetőség1 állásos fedett kocsibeálló

Elhelyezkedés
Az ingatlan kiváló infrastruktúrával rendelkezik:buszmegállók (45, 46, 92, 92A, 908) néhány perc sétáraH8 és H9 HÉV kb. 10 percreM0 autópálya 1 perc autóvalA közelben óvoda, iskola, gimnázium, bevásárlási lehetőségek és orvosi rendelő is megtalálható.Az ingatlan tehermentes.

Ez az otthon ideális választás azok számára, akik modern, kényelmes és jól fenntartható családi házat keresnek különleges kerttel és nyugodt kertvárosi környezetben.Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján .

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

199900000 Ft

Referencia szám: HZ085021

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1333 e Ft
1006 e Ft -32%
1183 e Ft -13%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
199.9 M Ft m Ft
182.5 m Ft -10%
209.7 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

169.9 M Ft
4 szoba
144 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária tér 20
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

54 M Ft
2 + 1 szoba
43 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

199.9 M Ft
6 szoba
198 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

124.99 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

180.9 M Ft
2 + 2 szoba
106 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
X. kerület, Óhegy, Csombor utca
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

68.4 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

100 M Ft
2 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

100 M Ft
2 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

81.9 M Ft
2 szoba
52 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

189.9 M Ft
6 szoba
196 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

189.9 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

95.5 M Ft
4 szoba
112 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
157 m²