Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XVI. kerület

+ 17 kép 1/20
179 900 000 Ft179.9 M Ft 1 145 860 Ft/m2
5 szoba
157 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 540 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új ÉPÍTÉSŰ - MEDENCÉS ikerház eladó a XVI. kerületben

Eladó Csendes kertvárosi környezetben található ,bruttó 157 nm-es ház, gyorsan fejlődő területen.

A szobák laminált padlósak, nagyon jó minőségű anyagokat használtak, a többi helyiség járólapos. Elektromos automata redőnyök, riasztó, kamerarendszer.

A kert végében egy tégla épület található zuhanyzóval és WC-vel. ( 17 m2 )

A kertben lévő medence (22,5 m2) teljesen gépesített, csak a csobbanást kell bekapcsolni!

(3 × 7,5 méter)

Elektromos kapu, parkoló 3 autónak.

Ingatlan helyiségei a földszinten (71,29 m2):
- nappali + étkező 25,
11 m2,
- konyha 6,90m2,
- előszoba 5,67 m2,
- közlekedő 6,24 m2,
- lépcsőház 2,50 m2,
- kamra 2,00 m2,
- szoba (dolgozó/vendégszoba) 11,70 m2,
- fürdőszoba 5,44 m2,
- közlekedő 2,30 m2,
- háztartási helyiség 3,43 m2,
- terasz 12,08 m2

Ingatlan helyiségei az emeleten (nettó 55,40m2):
- szoba 14,74 m2( 17,99 m2),
- fürdőszoba 3,33 m2 ( 4,20 m2),
- erkély 6,75 m2,
- közlekedő 10,15 m2,
- szoba 10,71 m2 ( 13,50 m2),
- szoba 10,33 m2 (13,50 m2),
- fürdőszoba 5,37 m2 (6,13 m2),
- kazánház 1,70 m2,
- erkély 6,75 m2

Kérdés esetén, vagy amennyiben meg szeretné tekinteni, kérem keressen az elérhetőségeimen.
A hét minden napján elérhető vagyok.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: HZ028382

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1146 e Ft
1006 e Ft -14%
1183 e Ft 3%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
179.9 M Ft m Ft
182.5 m Ft 1%
209.7 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

119.9 M Ft
7 szoba
183 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

124.99 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület