Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, XVI. kerület, Szakoly utca

+ 17 kép 1/20
139 000 000 Ft139 M Ft 1 158 333 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 539 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 953
Sarcia Ildikó
Balla Ingatlan - XVI. kerület, Kistarcsa, Csömör, Kerepes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

FELÚJÍTOTT IKERHÁZ - 3 HÁLÓSZOBA - REMEK LOKÁCIÓ - SZILAS PATAK MELLETT

Remek helyen, a Szilas pataktól 50 méterre kínálok eladásra egy felújított ikerházat.

A lakás 3 hálószobás, dupla komfortos (2fürdőszoba).

A tető szerkezete és héjazata 5 évvel ezelőtt cserére került, Terranova cserépfedést kapott.

A homlokzat szigetelése 3 éve készült el 10 cm polisztirolt helyeztek fel.

A belső felújítás 4 éve történt, ami magában foglalja a villanyvezetékek, vízvezetékek, szaniterek, burkolatok cseréjét is.

Fűtésről és a használati meleg vízről kondenzációs gázkazán gondoskodik.

Nyílászárói jó minőségű, hőszigetelt fa ablakok.

Az ingatlanhoz tartozik egy 20 nm-es garázs , egy 5 nm-es tároló és 5 nm pince.

A lakás alapterülete 96 nm.

A tömegközlekedés kiváló, buszmegálló és a HÉV is a közelben.
A sportolási lehetőségek száma végtelen. A közelben uszoda, teniszpálya,futópálya, lovarda, jégpálya, a Szilas patak mentén bicikliút is található, amin egészen a Naplás tóig gurulhatunk. Karnyújtásnyira a Rákos patak természetvédelmi területe csodás vadvilággal.

A számos óvoda, iskola és bevásárlási lehetőség közelsége segít megkönnyíteni a mindennapok teendőit, hogy Ön a lehető legtöbb időt tölthesse kényelmes, nyugodt otthonában.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom hívását a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 26. Utoljára módosítva: 2026. 04. 03.

3 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1158 e Ft
777 e Ft -49%
1166 e Ft 1%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
139 M Ft m Ft
98.3 m Ft -41%
109.2 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, Szakoly utca

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

119 M Ft
5 szoba
145 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

199.9 M Ft
6 szoba
198 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

189.9 M Ft
6 szoba
160 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
157 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.5 M Ft
2 szoba
50 m²
XVI. kerület, Árpádföld
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
127 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület