Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XVI. kerület, Cinkota

+ 5 kép 1/8
179 900 000 Ft179.9 M Ft 1 199 333 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 700 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 203
Varga Tamás
Openhouse Budapest City Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű ingatlant vásárolni nem szerencse kérdése – hanem szakértelemé.
21 éve foglalkozom új építésű ingatlanokkal, több mint 800 sikeres értékesítés tapasztalatával. Pontosan tudom, hol szoktak elcsúszni az új ház vásárlások – és azt is, hogyan lehet ezt elkerülni.

Ez az ingatlan nem ígéret, hanem egy átgondolt, referenciákkal rendelkező beruházás Cinkota egyik legjobb részén, a Naplás-tó közvetlen közelében.

ELHELYEZKEDÉS – CSEND, TERMÉSZET, MÉGIS KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS

XVI. kerület, Cinkota családi házas övezete, átmenő forgalomtól mentes utcában.
Sétatávolságra:
- Naplás-tó
- Szilas-patak kerékpárút
- természetvédelmi terület.

Gyors elérés:
- buszjáratok
- HÉV
- M0 autóút pár perc alatt

Intim, nyugodt környezet – városi kompromisszumok nélkül.

AZ INGATLAN – IKERHÁZ, AMI VALÓJÁBAN ÖNÁLLÓ

1400 m²-es telek
ikerházanként ~700 m² saját telekrész
a lakások csak a tárolóknál érintkeznek
nincs közös lakótér-fal
maximális privát szféra

A1 épület
Nettó alapterület: 125 m², számolt alapterület 150 m²
Elrendezés: nappali + 4 hálószoba, dupla komfort
Teraszok összesen: közel 50 m² (földszint + emelet)

Földszint:
- amerikai konyhás nappali–étkező (közel 40 m²)
- hálószoba / dolgozó
- fürdőszoba
- gépészet, tároló
- közvetlen kertkapcsolatos, nagy terasz.

Emelet:
- 3 külön nyíló hálószoba
- fürdőszoba
- nagy, élhető emeleti terasz

MŰSZAKI TARTALOM – AMI TÉNYLEG SZÁMÍT
A ház a mai legszigorúbb energetikai és kivitelezési elvárások szerint épül:
- Porotherm 30-as tégla
- 15 cm Dryvit hőszigetelés
- szigetelt monolit födémek
- 3 rétegű, 6 légkamrás nyílászárók
- rejtett tokos redőny előkészítés
- 10 kW-os hőszivattyú
- padlófűtés minden helyiségben
- fürdőkben törölközőszárítós radiátor
- opcionálisan mennyezeti hűtés–fűtés
- napelem előkészítés
- riasztó és kaputelefon előkészítés

Burkolatok, szaniterek, beltéri ajtók – értékhatáron belül szabadon választhatók, saját ízlésre szabva.

PARKOLÁS, KERT, KÉNYELEM
- lakásonként 2 gépkocsi-beálló
- elektromos autó töltés előkészítés
- elektromos kapu
- kiépített járdák, kültéri burkolatok
- parkosításra előkészített kert
- a látványterveknek megfelelő, modern külső.

MIÉRT FONTOS A SZAKÉRTŐI HÁTTÉR?
Új építésű háznál nem a látványterv a döntő, hanem:
- mit tartalmaz pontosan a műszaki leírás,
- hol vannak a rejtett költségek,
-milyen ütemezés és garanciák védik a vevőt,
-és mennyire megbízható a kivitelező.

Beruházó leinformálható, referenciái megtekinthetők.
A teljes folyamat során szakértői kontrollt kapsz, nem csak kulcsátadást.

FINANSZÍROZÁS
Rugalmas fizetési feltételek
díjmentes, teljes körű hitelügyintézés

ÁTADÁS
Tervezett átadás: 2026 év vége

Ha új építésű otthont keresel, és nem szeretnél hibázni, ha fontos a privát tér, a minőség és az átlátható feltételek, akkor ezt az ingatlant szakértői segítséggel érdemes megnézni.

Hívj bizalommal – nem csak egy házat mutatok, hanem biztonságos döntést segítek hozni.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó Budapest XVI. kerületi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.

Az Openhouse Budapest City Home Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértő.

További szolgáltatásaimmal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítem Önt a vásárlásban.

Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Hívjon!
Varga Tamás
Kiemelt ingatlaértékesítő
Mobil: +36302035180
Több, mint 20 éves ingatlanpiaci tapasztalat, több, mint 800 értékesített ingatlan!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 02. 23.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cinkota m² ár
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1199 e Ft
734 e Ft -63%
1018 e Ft -18%
1168 e Ft -3%
Ennek az ára
Cinkota átlagár
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
179.9 M Ft m Ft
109.1 m Ft -65%
182.1 m Ft 1%
203.9 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, Cinkota

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

78.5 M Ft
2 + 1 szoba
73 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Koronafürt utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

393 M Ft
5 szoba
265 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

119.9 M Ft
7 szoba
183 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

169.9 M Ft
4 szoba
144 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

99.205 M Ft
3 szoba
75 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nap utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

69 M Ft
3 + 2 szoba
53 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

70 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
146 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
157 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110 M Ft
2 + 1 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
95 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

189.9 M Ft
6 szoba
196 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület