River Life

Eladó ikerház
Budaörs

+ 7 kép 1/10
275 000 000 Ft275 M Ft 2 115 385 Ft/m2
5 szoba
130 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 342 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 223
Czeglédi József
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ALACSONY FENNTARTÁSÚ, BENAPOZOTT, NAGY TERASZ

Budaörs kedvelt kertvárosi részén, közel a XI. kerület határához, újszerű állapotú N + 3 és félszobás, dupla fürdőszobás, összesen 130 nm-es (120 lakótér és 20 nm terasz) 2011-ben épült ikerház, 342 nm telekrésszel 275 M Ft-ért eladó!

Birtokba adás 1-2 hónap.
Rezsi évi 120 e. Ft.
Dél-délnyugati tájolás.
Kandalló van.
Klíma van.
Fűthető medence van.
Főváros metróhálózata 10-15 perc tömegközlekedéssel.

Budaörs rendezett, nyugodt kertvárosi részén, kiváló lokációban elhelyezkedő, sík telken, gondosan megépített ikerház automatizált kapuján át kettő felszíni gépkocsi parkolás biztosított. Az épület nyugati, az utca felől nézve a jobb oldalán lévő bejárati ajtón át lépünk az előtérbe, ahonnan a nappali-étkező-konyha hármasa fogad. A jól felszerelt konyha kissé elszeparáltan, de még is a család, fő életterét képező nappalival egy légteret képezve kapcsolódik. A nappaliból a délkeleti, déli tájolású, tágas 20 nm-es teraszon át jutunk a kertbe, ahol egy tavasztól őszig kihasználható hőszivattyúval fűtött medence is helyet kapott. Ezen a szinten az épület északnyugati részén találjuk a dolgozónak, vendégszobának szülői hálónak is tökéletes galériázható szobát, valamint fürdőszobát.
Az klímatizált emeletre érkezve a három szobán kívül háztartási helyiség, kádas fürdőszoba és külön wc kapott helyet. A burkolatok időt álló minőségűek, harmonikus színárnyalatokkal kellemes otthonérzetet kölcsönöz.
Minden igényt kielégítő, igazi családias hangulatot adó otthon kiváló elrendezéssel.

Műszaki adatok:
Hagyományos építési móddal beton sávalapra épült ikerház kapcsolódó falazata 40 cm-es hangátló téglával, különbetonkoszorúval.
-30-as porotherm téglafalazat
-10 cm homlokzatszigetelés
-20 cm födém szigetelés
- záró födém fa szerkezettel készült
- beton cserépfedés, alatta páraáteresztő fólia
- korszerű műanyag nyílászárók
- gáz kondenzációs kazán
- padlófűtés
- szobákban radiátoros fűtés
- nappaliban kandalló kályha
-3 kw-os napelem éves szaldó elszámolással
A++ energetikai tanúsítvánnyal rendelkezik.

Összességében egy kiválóan megépített,jó műszaki felszereltséggel,újszerű állapotú, rendszeresen karbantartott, energiatakarékos, jól élhető ikerház, nagyon jó lokációban, rendezett utcában, kiváló tömegközlekedéssel!
Ajánlom minden család, vagy családot tervezők számára, idősebb vagy fiatalpároknak egyaránt,akik nyugodt családi otthonra vágynak!

A mellékelt alaprajzokból kitűnően tájékozódhat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, készséggel várom hívását.

További új építésű és használt ingatlanok széles választéka adatbázisunkban elérhető.

Ingyenes, teljes körű hitel ügyintézéssel állunk rendelkezésre magas szolgáltatási színvonalon.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
2115 e Ft
1864 e Ft -13%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
275 M Ft m Ft
243.7 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó ikerházak a környékről

Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

275 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

143 M Ft
4 szoba
94 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

179 M Ft
1 szoba
240 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

292.5 M Ft
5 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

199 M Ft
5 szoba
98 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

262 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

159.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

140 M Ft
1 + 2 szoba
142 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

59.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

140 M Ft
1 + 2 szoba
142 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Budaörs
Eladó ikerház