River Life

Eladó ikerház
Budaörs

+ 9 kép 1/12
275 000 000 Ft275 M Ft 2 310 924 Ft/m2
4 + 1 szoba
119 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 700 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 942
Reiter Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Budaörs kertvárosában eladó egy újszerű ikerház – tökéletes otthon nagyobb családoknak!

Budaörsön keresel valódi otthonérzetet, csendes környezetet? Akkor ezt imádni fogod!

118 m²-es, 4+1 szobás, duplakomfortos, amerikai konyhás–étkezős elosztásával az ingatlan végre tényleg kényelmes teret ad mindenkinek.
A takarékos fűtésről gázcirkó és egy hangulatos kandalló gondoskodik, így a lakás minden évszakban kellemes és otthonos, ami a ház kiváló szerkezeti kialakításának is köszönhető. A modern napelemek is hozzájárulnak a költségek csökkentéséhez.

A 20 m²-es napos terasz ideális reggelihez, családi ebédekhez vagy esti pihenéshez a kert látványával.
A saját kert könnyen gondozható, még egy medence és trambulin is elfért rajta, valamint a 2 autónak kényelmes beálló.

A környék pedig… Budaörs csendes, kertvárosi része, ahol minden közel van, mégis megmarad a nyugalom.
Ha élhető, tágas és kiegyensúlyozott családi otthonra vágysz Budaörsön, ez az ikerház telitalálat.

Bővebb információért hívjon bizalommal!

AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390194

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás ikerházak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
2311 e Ft
1864 e Ft -24%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
275 M Ft m Ft
243.7 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó ikerházak a környékről

Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

179.5 M Ft
5 szoba
125 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

209.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

59.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

160 M Ft
4 szoba
111 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

148.9 M Ft
2 szoba
77 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

262 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

155 M Ft
4 szoba
111 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

275 M Ft
5 szoba
130 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Budaörs
Eladó ikerház