City Pearl

Eladó ikerház
Budaörs

+ 17 kép 1/20
199 000 000 Ft199 M Ft 2 030 612 Ft/m2
5 szoba
98 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Telekméret: 626 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pusztai Tímea Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Fedezze fel ezt a lenyűgöző, modern ikerházfelet, amely Budaörs központi, mégis csendes részén várja új tulajdonosát. A lokáció tökéletes: pár perc az autópálya, a bevásárlóközpontok és Budapest határa, így minden elérhető, miközben otthona a kertvárosi nyugalom szigetét kínálja.

A teljes konyha/nappali pár éve lett felújítva a modern bútorok és a korszerű gépek beépítésével.

A 5 szobás, teraszos és erkélyes otthon minden részletében a kortárs design és a minőség találkozása. A gondosan megtervezett belső terek, a beépített szekrények által maximalizált helykihasználás és a letisztult, egyedi stílus azonnal magával ragad.

Az épületet prémium anyagok felhasználásával alkották meg, ahol minden felület és részlet a minőség iránti elkötelezettséget tükrözi. A napfényes terek és a tetőtér beépítésének lehetősége további rugalmasságot adnak a jövőre nézve.

A napelemeknek és az A++ energetikai besorolásnak köszönhetően az otthon környezettudatos és rendkívül alacsony fenntartású, így az elegancia mellé tudatosság is társul.

Ez az ingatlan nem csupán egy ház — élettér, amely inspirál, megnyugtat és kiemel a hétköznapokból.
Azonnal költözhető, kompromisszummentes választás azoknak, akik a tökéletest keresik.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás ikerházak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
2031 e Ft
1864 e Ft -9%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
199 M Ft m Ft
243.7 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó ikerházak a környékről

Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

245 M Ft
4 szoba
145 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

179 M Ft
1 szoba
240 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

275 M Ft
5 szoba
130 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

369 M Ft
11 szoba
430 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

59.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

262 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

179.5 M Ft
5 szoba
125 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

159.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

209.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

192 M Ft
5 szoba
165 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

160 M Ft
4 szoba
111 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Pécel
Eladó ikerház