Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Tatabánya

+ 26 kép 1/29
60 500 000 Ft60.5 M Ft 429 078 Ft/m2
5 szoba
141 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 392 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Varga Erika
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tatabánya kedvelt családi házas övezetében kínálom megvételre azt a teljesen felújított 141 nm-es családi házat 392 nm-es telken.A ház két szintes, téglából és ytong építőanyagból épült.2017-ben teljes körűen felújították.További jellemzői:- vasútállomás közeli elhelyezkedés- parkosított udvar- földszinten: előszoba lépcsőtér, konyha-étkező, 2 szoba, épített zuhanykabinos fürdőszoba- tetőtérben: nappali, étkező, kettő szoba, fürdőszoba- műanyag nyílászárók elektromos redőnnyel- a burkolatok járólap és szőnyegpadló- a beépített konyhabútor a vételár részét képezi- fűtése és meleg víz ellátása gázkazánról működik- padlófűtés- riasztó és kamerarendszer- tehermentes, azonnal költözhető állapotú.Ajánlom gyermekes családoknak, vagy akár két generációnak is.Közelben buszmegálló, vasútállomás, orvosi rendelő, óvoda, vásárlási lehetőségek.Amennyiben felkeltette az ingatlan az érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
429 e Ft
644 e Ft 33%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
60.5 M Ft m Ft
146 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

63.183 M Ft
4 szoba
145 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.984 M Ft
3 szoba
73 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

80 M Ft
5 szoba
304 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

45 M Ft
2 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

104.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

49.091 M Ft
4 szoba
113 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

14.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya, 6-os telep, Gábor Áron utca
Eladó családi ház

Tatabánya

67 M Ft
4 + 1 szoba
300 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

84.99 M Ft
2 szoba
91 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

66.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

119 M Ft
5 szoba
154 m²
Komárom