City Pearl

Eladó családi ház
Komárom

+ 17 kép 1/20
58 897 930 Ft58.898 M Ft 829 548 Ft/m2
2 + 1 szoba
71 m²

Részletes adatok

Telekméret: 472 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 353
Mlinkovics Mónika
Lux Home Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A White Square 17 lakásos lakóingatlan KOMÁRNO központjában található.

A liftes apartmanház 6 emeletből áll - földszinten 3 üzlethelyiség , 4 emeleten
16 lakás , a legfelső szinten egy összesen 211 nm alapterületű
lakás.

Az energiatakarékosság nagyon fontos szerepet játszott a
tervezési folyamatban, és minden lakás hőszivattyús padlófűtéssel
ellátott, amely lakásonként egyénileg mobiltelefonnal szabályozható.
Alacsony rezsiköltség A0 energiahatékonyság.

A Lux Ingatlaniroda KOMÁRNO kínálatából 182500850 számon eladó KOMÁRNO lakások jellemzői:

ALAPFELSZERELTSÉG:

Padlófűtés, mobiltelefonon keresztül szabályozható, minőségi hőszivattyú - minden lakáshoz külön

Saját vízmérő minden lakáshoz rádiós modullal. Előkészítés az egyedi melegvíz-ellátáshoz minden lakáshoz saját hőszivattyú

Az épület energetikai hatékonysága AO osztályú

Intelligens SMART rendszer

Használt levegő elvezetése helyiségekből és hővisszanyerős helyi szellőztető egységek segítségével történő szellőztetés

Anhidrid öntött padlók kiváló hőtartó tulajdonságokkal

Légakusztikus, biztonsági, tűzálló SDK falak az apartmanok között

SDK mennyezetek

Lakásszeparáló falak hangszigeteléssel, dupla SDK burkolattal

Előkészítés klímaberendezéshez

Hőszigetelt háromrétegű ablakok

Előkészítés fali WC-hez

Tűzálló lakásajtók

Kamerás bejárati rendszer, chip vezérléssel az összes lakás bejáratához

Felszerelt kapcsolók és konnektorok

Fehérre festett, higiénikus bevonattal

Optika (tartós vonal, TV, internet) közvetlenül a lakásba

Az 71 nm -es lakás az 1 , 2 , 3 . emeleten kerül kialakításra , melyben - 9,67 nm bejárat

- 1,54 wc

- 6,30 fürdőszoba

- 16,49 nm hálószoba gardróbbal

- 12 15 nm szoba

- 26,60 nm nappali konyhával

- 6,10 nm balkon

lett tervezve. A szoba laminált padlóval , a többi helyiség járólappal burkolt.

További elérhető lakástípusok:

2 szobás 43,7 m2 3,1 m2 100 876 €

3 szobás 72,75 m2 6,1 m2 169 763 €

3 szobás 71,32 m2 4,73 m2 163 988 €

2 szobás 50,35 m2 6,35 m2 121 642 €

3 szobás 95,23 m2 121,39 m2 443 359 €

Az építkezés elkezdődött. Az apartman várható átadási ideje : 2024. október

A foglalóhoz 20 % önerő szükséges.

Amennyiben
a Lux Ingatlaniroda által kínált hirdetés felkeltette az
érdeklődésed, keress bizalommal! Kollégáim díjmentes és bankfüggetlen
hitelügyintézéssel állnak rendelkezésedre.

Lux Ingatlan - Számolj velünk

Hirdetés feltöltve: 2023. 06. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás családi házak ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
830 e Ft
714 e Ft -16%
Ennek az ára
Komárom átlagár
58.898 M Ft m Ft
79.1 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

380 M Ft
7 + 1 szoba
275 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

69 M Ft
4 szoba
150 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.972 M Ft
3 szoba
73 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tát, Fő út
Eladó családi ház

Tát

46.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

45 M Ft
3 szoba
88 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

37 M Ft
5 szoba
136 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.689 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.23 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom, Koppány vezér utca
Eladó családi ház

Komárom

87.785 M Ft
4 szoba
224 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom