Oasis Residence

Eladó családi ház
Szombathely

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 502 516 Ft/m2
3 szoba
159 m²
építés éve:1971

Részletes adatok

Telekméret: 249 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814122
Volner Szilveszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIZÁRÓLAG A DUNA HOUSE KÍNÁLATÁBAN!
BARÁTSÁGOS CSALÁDI FÉSZEK!
Eladó egy 1971-ben épült, kellemes méretű, kétszintes ( 159 nm + 16 nm fedett terasz), jó állapotú, 3 szobás családi ház Szombathely belvárosának peremén, nyugodt mellékutcában. A ház nem rendelkezik nagy kerttel, de ez ideálissá teszi azok számára, akik szeretik a csendes, belváros közeli környezetet, de nem kívánnak sok időt áldozni a kert karbantartására.

A lakóterülete bőven elegendő egy család számára, aki értékeli a belváros közelségét, ugyanakkor szeretné elkerülni annak nyüzsgését.A kapuszín méretéből adódóan ( 3 m x 8,78 m) egy nagyobb autó biztonságos tárolására is megoldást nyújt.A ház hőellátását gáz kazán, cserépkályha és vegyes tüzelésű kazán biztosítja, így a fűtési rendszer egyedi igényekhez is könnyen alkalmazkodik, a melegviz ellátásért villanybojler felel.A rezsi pénztárcabarát: pl. a gáz átalánydíja: 14.000,- Ft/hó
A ház felújításának főbb jellemzői:- tető felújítás (2002)- fürdőszoba és konyha, vízhálózat felújítás,(2002)- nyílászárócsere / részben fa szerkezetű, részben műanyag szerkezetű ablakok, redőnnyel és rovarhálóval felszerelve (2003)- homlokzati hőszigetelés 10 cm vastagságú EPS (2010)- villamos hálózat felújítása ( 2018)- villanybojler csere ( 2022)- gázkazáncsere / Baxi kondenzációs kazán (2023)
Helyiségek:Fsz.:- kapuszín/garázs- fedett terasz- előtér- wc- tároló- konyha- kamra- étkező- kazánhelyiség/pince
Emelet:- lépcsőtér- előtér- szoba- szoba- szoba- erkély/lodzsa- fürdő- wc
A padlástér igény szerint beépíthető.
A ház állapota igény szerint megkívánhat további modernizálást, amely lehetőséget ad az új tulajdonosnak, hogy saját ízlésére formálja otthonát.
A biztonságért riasztóberendezés gondoskodik.

Ez az ingatlan különösen azok számára ideális, akik szeretik a csendes, családias környezetet, de nem szeretnének lemondani a városi élet kényelméről és előnyeiről. Győződjön meg személyesen ennek a különleges otthonnak a hangulatáról, és tegye meg az első lépéseket, hogy valóra válthassa álmait egy nyugodt, de mégis központi helyen!
További információkért, fotókért és a megtekintés miatt kérem, hívjon vagy küldjön e-mailt!
És ne feledje, vevőinknek minden szolgáltatásunk INGYENES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
503 e Ft
756 e Ft 33%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
79.9 M Ft m Ft
72.9 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely

Eladó családi házak a környékről

Ják
Eladó családi ház

Ják

84.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

16 M Ft
1 szoba
26 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

9.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Csempeszkopács
Eladó családi ház

Csempeszkopács

119 M Ft
8 szoba
344 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
3 + 2 szoba
231 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

95 M Ft
9 szoba
247 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Jánosháza
Eladó családi ház

Jánosháza

49.9 M Ft
1391 m²
500 m²
Rábapaty
Eladó családi ház

Rábapaty

27 M Ft
2 szoba
80 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
9 szoba
467 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

15 M Ft
600 m²
60 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Kenyeri
Eladó családi ház

Kenyeri

14.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Szombathely, Éhen Gyula kertváros, Selmec utca
Eladó családi ház

Szombathely

17 M Ft
1 szoba
71 m²
Szombathely, Belváros