NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Szombathely

+ 17 kép 1/20
199 000 000 Ft199 M Ft 861 472 Ft/m2
3 + 2 szoba
231 m²
építés éve:19

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 250 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814128
Francsicsné Korpics Erzsébet
Duna House Uránia Szombathely

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kétszintes, exkluzív, minimalista családi ház, ahova élmény hazajönni
Szombathely Herényi városrészén csendes, kertvárosi környezetben, jól megtervezett, modern, kétszintes családi házat kínálunk eladásra.
A nappali + 4 szobás ingatlan alsó lakószintje 97,63 nm, ehhez 51,31 nm fedett terasz kapcsolódik, az emeleti lakószint 89,82 nm, ehhez még 84,14 nm tetőterasz tartozik.
Minden helyiségbe elegáns, minőségi burkolatok kerültek.
Parkolás egy 31 m2-es fedett autóbeállóban lehetséges.
Alsó szint helyiségei:
- előtér
- nappali
- 1 hálószoba
- konyha-étkező
- fürdő
- wc
- fedett terasz
- tároló
Emeleti helyiségek:
- 3 hálószoba
- 1 gardróbszoba
- fürdőszoba
- hall
- tetőterasz
Az eredeti épületből, ami 1987-ben épült , csak a külső falait hagyták meg, minden más teljesen új az ingatlanban. Az építkezés során az épület korszerű, modern megjelenést kapott és kap.
A projekt befejezése és a hatósági bizonyítvány (használatbavételi engedélyeztetés) folyamatban.
Tető: egyenes rétegrendű lapostető (Sikaplan vízszigetelő lemezzel) készült.
A meglévő külső falazatok 38 cm vázkerámia falazóblokkból készültek. A külső teherhordó fal anyaga 38 és 30 cm vastag Porotherm N+F falazóblokk 20 cm utólagos EPS hőszigeteléssel.
Nyílászárók: A homlokzati ajtók és ablakok minőségi műanyag szerkezetek, 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel, antracit színben.
A fűtésért és meleg víz ellátásért hőszivattyú felel, a hőleadás módja: padlófűtés, továbbá 3 db inverteres GREE klíma is felszerelésre került.
A fenti berendezéseket kedvezményes áramtarifával lehet üzemeltetni, mert H-tarifás mérőóra is felszerelésre került. Az elektromos hálózat teljesítmény bővítése is megtörtént, jelenleg 2 X ( 3 X 32 A) a rendszer teljesítménye.
A konyhába magas minőségű, nívós konyhabútor került beépítésre, a legmodernebb konyhai gépekkel felszerelve.
Túlzás nélkül mondható, hogy ez a konyha minden háziasszony álma.
Jó szívvel ajánlom ezt nívós ingatlant mindenkinek, de legfőképpen Önnek!!!
Minőségi otthont keres? Akkor ezt látnia kell!
Amennyiben további kérdése lenne, vagy megtekintené az ingatlant, várom megtisztelő hívását!
0️6️2️0️9️6️1️5️9️2️0️
Érd.: Korpics Erzsébet 0620 961 5920

Hirdetés feltöltve: 2024. 12. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
861 e Ft
587 e Ft -47%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
199 M Ft m Ft
121 m Ft -64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely

Eladó családi házak a környékről

Csempeszkopács
Eladó családi ház

Csempeszkopács

119 M Ft
8 szoba
344 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

16 M Ft
1 szoba
26 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Szombathely, Éhen Gyula kertváros, Sas utca
Eladó családi ház

Szombathely

35 M Ft
2 szoba
80 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

140.48 M Ft
4 szoba
175 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

73.117 M Ft
3 szoba
75 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Bük
Eladó családi ház

Bük

169 M Ft
9 + 1 szoba
292 m²
Jánosháza
Eladó családi ház

Jánosháza

49.9 M Ft
1391 m²
500 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

90.644 M Ft
3 szoba
113 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

128 M Ft
4 szoba
160 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

113.899 M Ft
4 szoba
157 m²
Rábapaty
Eladó családi ház