City Pearl

Eladó családi ház
Szombathely

+ 17 kép 1/20
113 000 000 Ft113 M Ft 1 313 953 Ft/m2
4 szoba
86 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 346 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 575
Berkéné Szűcs Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szombathely dinamikusan fejlődő városrészén, az oladi dombon új építésű 86 m2-es ikerház eladó. A panorámás, csendes nyugodt környezetben, a jó elrendezésű ikerházak közös találkozási pontja csupán a garázsok fala. Magas műszaki tartalommal épült az ingatlan . Az épület teherhordó és válaszfalai Leier téglával kerültek kivitelezésre. Homlokzata 15 cm vastag EPS hőszigetelő rendszert kapott, a födémre 30 cm vastag szigetelés került. A tetőt Bramac cserép borítja. Műanyag nyílászárói fokozottan hang-és hőszigeteltek, alumínium redőnyökkel, szúnyoghálókkal felszereltek. Elektromos kialakítás: 1x32 Amper elektromos kapacitással + 1X32 Amper H tarifával. Fűtés és meleg vízellátás, a fűtést biztosító háztartási helyiségben elhelyezett 10 Kw Gree Versati 3 hőszivattyúval, padlófűtéses rendszerrel készült, szabályozható termosztáttal. A Gree Versati hőszivattyú biztosítja a meleg vizet is egy 200 literes hőtárolós víztartállyal. Nappalijában hűtő-fűtő klímát szereltek. A ház nagy részében neves belsőépítészeti stúdió által tervezett és kivitelezett bútorokat építettek be. Konyhája rendkívül praktikus, minőségi háztartási gépekkel felszerelt. A berendezés a vételár részét képezi. Ha jó hangulatú, szépen bebútorozott, átgondolt ingatlanra vágyik, megtalálta. További információért, megtekintés céljából keresse irodánkat. Vegye igénybe szolgáltatásainkat ! Ha hitelre, állami támogatásra van szüksége, abban is segítünk. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 372484

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1314 e Ft
860 e Ft -53%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
113 M Ft m Ft
99.7 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely

Eladó családi házak a környékről

Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

15 M Ft
600 m²
60 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

15 M Ft
600 m²
60 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

113.899 M Ft
4 szoba
157 m²
Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

73.117 M Ft
3 szoba
75 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

95 M Ft
9 szoba
247 m²
Kenyeri
Eladó családi ház

Kenyeri

14.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

160.318 M Ft
5 szoba
200 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
3 + 2 szoba
231 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

110.606 M Ft
4 szoba
160 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

69.99 M Ft
6 szoba
185 m²
Szombathely, Éhen Gyula kertváros, Selmec utca
Eladó családi ház

Szombathely

17 M Ft
1 szoba
71 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

95 M Ft
9 szoba
247 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

16 M Ft
1 szoba
26 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Szombathely
Eladó családi ház