BAM Living

Eladó családi ház
Szatymaz, földszint

+ 11 kép 1/14
62 900 000 Ft62.9 M Ft 571 818 Ft/m2
3 szoba
110 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1224 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 207
Barkóczi Ágota
Country Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Családi ház eladó Szatymazon, Szeged közelében

Szeged vonzáskörzetében, Szatymaz kedvelt, kertvárosi jellegű utcájában kínálom megvételre ezt a nettó 110 m² alapterületű, téglából épült családi házat.

Az ingatlan 1224 m²-es, körbekerített, rendezett telken helyezkedik el. Az épület előkertes beépítésű, a hátsó udvarban nagy méretű tároló és konyhakert is kialakításra került.

A lakóház 1980-ban épült, az akkori időszakra jellemző tetőtér-beépítéses kialakítással.

A belső tér tágas, jól alakítható elosztású:

Alsó szint:
• nagy alapterületű nappali (eredeti tervek szerint akár 2 szoba is kialakítható),
• külön étkező,
• konyha,
• fürdőszoba és külön WC.

Emelet:
• 2 nagyobb hálószoba,
• 1 kisebb helyiség, amely gardróbnak, dolgozószobának vagy gyerekszobának is alkalmas.

Az ingatlan belső frissítés, energetikai korszerűsítést követően könnyen a mai igényekhez igazítható, így ideális választás lehet többgyermekes családok számára.

Szatymaz folyamatosan fejlődő település, egyre népszerűbb a városból kiköltöző fiatal családok körében.

Tekintse meg a fotókat és az alaprajzot, és amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megkeresését.

Barkóczi Ágota
CountryHome Ingatlan

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás családi házak ára Szatymazon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szatymaz m² ár
572 e Ft
555 e Ft -3%
Ennek az ára
Szatymaz átlagár
62.9 M Ft m Ft
48.3 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szatymaz, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

148 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

315 M Ft
14 + 3 szoba
590 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

27.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

85 M Ft
3 szoba
108 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

24.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

12 M Ft
1 szoba
45 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

58.9 M Ft
6 + 1 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

4.99 M Ft
3 szoba
50 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

37.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Szatymaz, Rózsa
Eladó családi ház

Szatymaz

85 M Ft
3 szoba
150 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

232 M Ft
8 szoba
385 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft