Oasis Residence

Eladó családi ház
Sárvár

81 900 000 Ft81.9 M Ft 671 311 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694770703
Bató-Török Eszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sárvár kertvárosi részén, a termálfürdőtől 1 km-re, A+ energetikai besorolású, PRÉMIUM minőségű kertkapcsolatos ház eladó!Az ingatlan teljes körű műszaki és esztétikai felújítása befejeződött - jöhetnek a bútorok, bőröndök - azonnal költözhető, birtokba vehető ! A 114 m2-es két szintes ház alsó részén, előtér, vendég wc, háztartási és gépészeti helyiség valamint egy bomba méretű amerikai konyhás nappali van kialakítva, beépített gépesített konyhabútorral. Egy kényelmes lépcső vezet az emeletre ahol egy gardróbbal kombinált szülői háló, további két hálószoba és egy tágas fürdőszoba wc-vel kapott helyet. A házhoz kb. 100 m2 körbekerített udvar is tartozik, térkövezett gépkocsi beállóval ...Az ingatlan ötletes kialakítású, igényes, minőségi burkolatok és szaniterek lettek beépítve,.extra megoldásokkal kombinálva, műszaki tartalma átlagon felüli. Pl.: Porotherm 30-as téglafalazat- 20 cm homlokzati, 15 cm tetőtéri, 10 cm aljzat szigetelés- 3 rtg. ablakok, elektromos redőnyökkel- Ariston hőszivattyús padlófűtés- LG hűtő-fűtő klímák mindkét szinten- Hangulatos LED világítás- Prémium minőségű beépített gépesített konyha ... stb.STARTplusz - CSOKplusz, támogatott hitelek igénybe vehetőek, teljes körű és ingyenes hitelügyintézés nálunk, további információkért vagy a megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal !

Referencia szám: HZ042688

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Sárváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárvár m² ár
671 e Ft
182 e Ft -268%
Ennek az ára
Sárvár átlagár
81.9 M Ft m Ft
24.6 m Ft -232%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sárvár

Eladó családi házak a környékről

Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

26.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

81.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Csempeszkopács
Eladó családi ház

Csempeszkopács

119 M Ft
8 szoba
344 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
9 szoba
467 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

105 M Ft
3 szoba
97 m²
Ják
Eladó családi ház

Ják

84.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

25.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Hegyfalu
Eladó családi ház

Hegyfalu

17.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

57.9 M Ft
7 szoba
110 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

59.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

67 M Ft
5 szoba
104 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

325 M Ft
13 szoba
1100 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

51 M Ft
2 szoba
72 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

89 M Ft
9 + 1 szoba
292 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

16 M Ft
1 szoba
26 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

325 M Ft
25 szoba
1000 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

58.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Jánosháza
Eladó családi ház

Jánosháza

49.9 M Ft
1391 m²
500 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Bük, Bükön 795 m2-es több generációs családi ház alkalmi áron eladó
Eladó családi ház

Bük

110 M Ft
9 szoba
795 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

59.99 M Ft
6 szoba
117 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

9.9 M Ft
3 szoba