Oasis Residence

Eladó családi ház
Sárvár

+ 13 kép 1/16
66 000 000 Ft66 M Ft 594 595 Ft/m2
3 szoba
111 m²
építés éve:1962

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 693 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 936
Gombos Ernő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sárváron kertvárosias környezetben, családi ház eladó.
A 111 m2-es ingatlanban 3 szoba, konyha+étkező, kamra. fürdőszoba, wc, gardrób és folyosó került kialakításra.
Meleget gáz és vegyes-tüzelésű kazán biztosítja radiátoros hőleadással.
A ház alatt 41 m2-es száraz pince van.
Telek mérete 693 m2.
Az udvarban garázs, tároló. ásott kút és gyümölcsfák találhatóak.
Amennyiben a Gyógyfürdő és a belváros közelében szeretne, egy azonnal költözhető tehermentes házat, kérem hívjon és nézzük meg együtt. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393126

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Sárváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárvár m² ár
595 e Ft
172 e Ft -245%
Ennek az ára
Sárvár átlagár
66 M Ft m Ft
20.3 m Ft -225%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sárvár

Eladó családi házak a környékről

Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

15 M Ft
600 m²
60 m²
Csempeszkopács
Eladó családi ház

Csempeszkopács

119 M Ft
8 szoba
344 m²
Bük
Eladó családi ház

Bük

110 M Ft
9 szoba
795 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

31.5 M Ft
6 + 2 szoba
215 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

67 M Ft
5 szoba
104 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

59.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

325 M Ft
13 szoba
1100 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

89 M Ft
9 + 1 szoba
292 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

97 M Ft
3 szoba
97 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

58.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

75 M Ft
4 + 3 szoba
160 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

25.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

67 M Ft
5 szoba
104 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

81.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

325 M Ft
25 szoba
1000 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²