Avico Greentop

Eladó családi ház
Sárvár

+ 17 kép 1/20
44 900 000 Ft44.9 M Ft 408 182 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 650 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 678
S1 Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sárvár kertvárosában, 110m2-es, 3 szoba, konyha étkezős családi ház, 650m2-es telekkel, önálló garázzsal, részben alápincézve eladó.
Fűtését újtípusú (2017-ben felszerelt) gázkonvektorok látják el.
Alternatívaként kályhák is rendelkezésre állnak.
Melegvízről 2018-ban cserélt villanybojler gondoskodik.
2025-ben teljes födémszigetelést kapott.
Hőszigetelt, műanyag nyílászárókkal.
Nyugodt, csendes zsákutcában, közel a belvároshoz, Csónakázó tavakhoz.

I.ár: 44,9mFt

Érd.:
Csuka Milán
+36/30/6787-064
Ingatlanvagyon értékelő
Ingatlan értékesítő és hitelügyintéző

További részletekért forduljon hozzám bizalommal.
Kérdéseivel kapcsolatban irodai konzultáció keretében, illetve telefonon állok szíves rendelkezésére.

Teljeskörű Otthon Start Hitel, Csok + Hitel, Piaci Hitel ügyintézéssel! Ne feledje, amennyiben Csok-ot igényel, az ingatlanvásárlása illetékmentes

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Sárváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárvár m² ár
408 e Ft
172 e Ft -137%
Ennek az ára
Sárvár átlagár
44.9 M Ft m Ft
20.3 m Ft -121%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sárvár

Eladó családi házak a környékről

Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

89 M Ft
9 + 1 szoba
292 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Kemenespálfa
Eladó családi ház

Kemenespálfa

5.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

325 M Ft
25 szoba
1000 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

59 M Ft
4 szoba
172 m²
Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Csempeszkopács
Eladó családi ház

Csempeszkopács

119 M Ft
8 szoba
344 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

50 M Ft
4 szoba
81 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

16 M Ft
1 szoba
26 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

9.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

81.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

57.9 M Ft
7 szoba
110 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

31.5 M Ft
6 + 2 szoba
215 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

47.5 M Ft
3 szoba
112 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

59 M Ft
4 szoba
172 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

15 M Ft
600 m²
60 m²
Sárvár
Eladó családi ház