River Life

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 11 kép 1/14
95 000 000 Ft95 M Ft 863 636 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1100 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 905
Kurucz Edina
OTPip - Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pusztaszabolcson eladó egy 2022-ben épült, újszerű állapotú 110 nm-es, egyszintes, nappali, étkező-konyhás + 2 hálószobás családi ház, 2 terasszal (14 és 24 nm-esek), amely tágas, 1100 négyzetméteres telken helyezkedik el, nyugodt lakókörnyezetben.
A ház kiváló műszaki állapotú, a szigetelés korszerű, a tető és a homlokzat is megfelelő hővédelmet biztosít. A fűtés jelenleg vegyes tüzelésű kazánnal és radiátorokkal történik, valamint klímaberendezések is rendelkezésre állnak. A padlófűtés csőhálózata már kiépítésre került, így egy hőszivattyú telepítésével modern, alacsony fenntartási költségű fűtési rendszer alakítható ki.
Az elektromos ellátás 3x32 amperrel biztosított, a gáz az utcában elérhető. A hátsó tároló és kazánház különálló épületrészben kapott helyet, amely praktikus megoldást jelent a mindennapokban. Jelenleg ez a rész nincs rajta a hivatalos térképen, ezért az ingatlanra csak piaci hitel vehető fel.
Pusztaszabolcs kedvelt település a Budapest felé ingázók körében, hiszen az M6-os autópályán gyorsan és kényelmesen elérhető a főváros, valamint Székesfehérvár is rövid menetidővel megközelíthető. A vasúti közlekedés kiváló, több irányba indulnak közvetlen járatok, ami tovább növeli a település élhetőségét.
A város infrastruktúrája folyamatosan fejlődik, a mindennapi élethez szükséges intézmények és szolgáltatások elérhetők, miközben megmarad a nyugodt, kertvárosias hangulat. További kérdés, megtekintés esetén forduljon hozzám bizalommal a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
864 e Ft
734 e Ft -18%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
95 M Ft m Ft
76.6 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

93 M Ft
4 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

87.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

82.9 M Ft
1 + 3 szoba
123 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

64.9 M Ft
3 szoba
89 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

85 M Ft
2 szoba
0 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Lepsény, Róka sétány