Oasis Residence

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 17 kép 1/20
93 000 000 Ft93 M Ft 930 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 600
Magic House Ingatlaniroda
Magic House Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ PUSZTASZABOLCS KÖZPONTJÁHOZ KÖZEL, CSENDES UTCÁBAN!

Pusztaszabolcs központjához közel, egy csendes, aszfaltozott utcában, 600 m²-es, összközműves saroktelken kínálunk eladásra egy új építésű, nettó 100,2 m²-es, 3 szoba + nappalis önálló családi házat, hőszivattyús fűtéssel és terasszal.

Az ingatlan a mai műszaki követelményeknek megfelelően, kiváló minőségű anyagokból, a száradási idők betartásával épül.
A ház vasalt, szigetelt beton sávalapra, 30-as Porotherm téglából, 10-es vakolt válaszfalakkal készül.
A homlokzatra 15 cm dryvit, a lábazatra 10 cm XPS, az aljzatra 10 cm lépésálló szigetelés, a fa szerkezetű zárófödémre pedig 25 cm kőzetgyapot kerül.
A tetőt sötétszürke Terran cserép fedi, színezett bádogozással.
A fűtést hőszivattyú biztosítja, padlófűtés hőleadással, amelyhez kedvező, "H" tarifás elszámolás (23 Ft/kWh) tartozik, így a fenntartási költségek rendkívül alacsonyak.
Fehér, műanyag, háromrétegű, hő- és hangszigetelt nyílászárók tovább javítják az energiahatékonyságot, a kellemes hőérzetről pedig inverteres hűtő-fűtő klíma gondoskodik.

A burkolatok, beltéri ajtók és szaniterek szabadon választhatók, így ez az otthon teljes mértékben személyre szabható.
A megbízható, tapasztalt kivitelezővel minden igény egyeztethető, hogy ez az ingatlan valóban az Ön és családja elképzelései szerint készüljön el.

A házhoz murvázott kocsibeálló tartozik, mely nagykapun keresztül közelíthető meg.

Helyiségek elosztása:

– 36,53 m² nappali (teraszkapcsolattal)
– 20,00 m² konyha-étkező (teraszkapcsolattal)
– 10,93 m² szoba
– 9,60 m² szoba
– 9,60 m² szoba
– 5,53 m² fürdőszoba
– 4,63 m² előszoba
– 2,04 m² WC
– 1,32 m² közlekedő
– 15,61 m² terasz

Az építkezés 2025 júliusában indul, a kulcsrakész átadás 2025 decemberében várható. A vételár a kulcsrakész állapotra vonatkozik.

Elhelyezkedés:

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, egy csendes, nyugodt utcában található.
5-10 perc sétára boltok, üzletek, pékség, iskola, busz- és vonatmegálló is elérhető.
Vonattal 30-35 perc alatt eljuthatunk Budapest Kelenföldre.

Finanszírozás:

Az ingatlan megvásárlásához CSOK Plusz támogatás is igénybe vehető, amely kedvezményes, fix 3%-os hitelt és illetékmentességet biztosít.
Tapasztalt, bankfüggetlen hitelügyintézőnk díjmentesen segít a legjobb konstrukció kiválasztásában.

Az ingatlan kizárólagos értékesítésével én foglalkozom, megtekintési időpontért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
930 e Ft
824 e Ft -13%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
93 M Ft m Ft
84.4 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

99.9 M Ft
3 + 3 szoba
168 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

85 M Ft
2 szoba
0 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

66 M Ft
3 szoba
98 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

82.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

64.9 M Ft
3 szoba
89 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft