Astora Márvány8

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 2 kép 1/5
84 900 000 Ft84.9 M Ft 800 943 Ft/m2
4 szoba
106 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 547 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623814950
Bucalics Roxána
Duna House - Érd, Riminyáki út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ IKERHÁZ ÁRÁÉRT PUSZTASZABOLCSON !

Pusztaszabolcs keresett részen, családias környéken, család barát elosztású önálló családi ház eladó. A telek terület összesen 1095 m2-es melyre 2 db önálló családi ház épül. Még mindkettő eladó. Ez az ingatlan az utcafronti épület.

Az ingatlant a 2025-ös év kedvezményes feltételeivel tudja megvásárolni.
Otthon start típusú 3 %-os hitel és CSOK Plusz igényelhető,Illeték kedvezmény egyaránt.

Foglalja le már most leendő otthonát 10%-al. Az építkezés hamarosan kezdetét veszi. 
Az ingatlan nettó hasznos területe 88,75 m2 + 15,53 m2 garázs, 2 db fedett  terasz,  547 m2 kertkapcsolattal.  A helyiségek napfényesek, köszönhetően a jó tájolásnak és a jó méretű egyedi nyílászáróknak.
Elosztását tekintve:
Földszint:
- Előszoba
- 3 jó méretű hálószoba
-  Tágas amerikai konyhás nappali fedett teraszkapcsolattal
-  Fürdőszoba
- Háztartási helyiség
- 1 állásos garázs /kérhető szobának is /

- 547 m2-es saját kert

Műszaki adatok:

- 30-as Porotherm tégla, 10 cm Ytong válaszfalak

- 15 cm  homlokzati szigetelés

- Hőszivattyú 300 literes használati meleg víz tartállyal

- H- tarifás mérőszekrény kialakítás

- Minden helyiségben padlófűtés

- Betoncserép

- 3 rétegű 6 légkamrás nyílászárók, kívül antracit kivitelben

- 1 db autónak  kocsibeálló

- Riasztó előkészítése

- Szaniterek

- Hideg/meleg burkolatok ( 6 000 Ft/m2 meleg: 6 000 Ft/ m2 )

- Beltéri ajtók ( 60 000 Ft/ db )

- Bejárati ajtó

Ezek mind kiemelkedő minőségben és az átlagnál magasabb áron választhatóak. Árlista tőlem kérhető.Az építkezés megtekintése után minden a házzal kapcsolatos dokumentáció rendelkezésre áll.

Vállalkozó garantáltan megbízható, rugalmas, rengeteg referencia munkával, amit közösen megtudunk tekinteni a nagy döntés előtt.

Környék rendezett, minden perceken belül elérhető. Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, tömegközlekedés.

Várható átadás: 2026 Tavasz

További információkért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
801 e Ft
824 e Ft 3%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
84.9 M Ft m Ft
84.4 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

82.9 M Ft
1 + 3 szoba
123 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

74.9 M Ft
11 szoba
312 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

66 M Ft
3 szoba
98 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

93 M Ft
4 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs