NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 7 kép 1/10
89 000 000 Ft89 M Ft 847 619 Ft/m2
3 szoba
105 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1052 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 599
Marczi Aletta
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pusztaszabolcson, csendes utcában eladó egy 2020-ban épült, egyszintes, kiváló állapotú családi ház. Az ingatlan 105 négyzetméteres lakótérrel rendelkezik, egy 1052 négyzetméteres, jól használható telken, amely ideális választás lehet családok számára.

A ház korszerű műszaki tartalommal épült, 10 centiméteres homlokzati szigeteléssel és 15 centiméteres tetőszigeteléssel. A fűtést vegyes tüzelésű kazán és hűtő fűtő klíma biztosítja, a padlófűtés rendszere elő van készítve, így a későbbi korszerűsítés könnyen megvalósítható. Az elektromos hálózat 3x16 amperes, a gáz az utcában elérhető.

A kert gondozását fúrt kút segíti, amely alacsony fenntartási költséget biztosít. A nagyméretű terasz kiválóan alkalmas szabadtéri pihenésre és vendéglátásra. A használatbavételi engedély megszerzése folyamatban van. A leendő tulajdonos számára lehetőség van arra is, hogy az ingatlan külső színezése saját elképzelései szerint készüljön el, amely megegyezés tárgyát képezheti.

Pusztaszabolcs kiváló közlekedési adottságokkal rendelkezik, Budapest és Székesfehérvár gyorsan és kényelmesen elérhető autóval és vonattal egyaránt. A település nyugodt, élhető környezetet kínál, miközben minden fontos szolgáltatás helyben megtalálható.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
848 e Ft
735 e Ft -15%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
89 M Ft m Ft
73.5 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

66 M Ft
3 szoba
98 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

93 M Ft
4 szoba
100 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

86.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

66 M Ft
3 szoba
98 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház