BAM Living

Eladó családi ház
Nyírtelek

+ 5 kép 1/8
70 000 000 Ft70 M Ft 569 106 Ft/m2
5 szoba
123 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2625 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 677
Érték ingatlan Bákány Zsoltné ev.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ Dózsaszőlőben, a Szent István utcán egy 123 m²-es, 5 szobás, tégla építésű családi ház 2625 m²-es telken!

~ 2 generáció számára is ideális
~ Új tető, 3 rétegű nyílászárók
~ 15 cm homlokzati és 30 cm födémszigetelés
~ Hármas fűtési rendszer + cserépkályhák
~ Garázs, pince, melléképületek, terasz
~ Gyümölcsfás, gazdálkodásra is alkalmas kert
~ Kiváló elhelyezkedés, mégis csendes környezet

Az ingatlan folyamatosan karbantartott, tisztasági festés után azonnal költözhető!

Ár: 70 M Ft

Tágas otthon, remek elosztás!
Érdemes megnézni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24.

5 szobás családi házak ára Nyírtelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírtelek m² ár
569 e Ft
487 e Ft -17%
Ennek az ára
Nyírtelek átlagár
70 M Ft m Ft
69.1 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírtelek

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

55 M Ft
3 szoba
94 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

35 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

69 M Ft
3 szoba
90 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

27.7 M Ft
3 szoba
72 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

55 M Ft
3 szoba
94 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

109 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

68 M Ft
3 szoba
83 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

44.9 M Ft
4 szoba
168 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Döge
Eladó családi ház

Döge

25 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

27.7 M Ft
3 szoba
72 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Kemecse