Astora Art House

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 13 kép 1/16
67 000 000 Ft67 M Ft 536 000 Ft/m2
4 szoba
125 m²
építés éve:2017

Részletes adatok

Telekméret: 650 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642814759
Vareha Tamás
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyháza, Ókistelekiszőlőben, új építésű, 125 nm-es, 3 szoba + nappalis, amerikai típusú családi ház, 20 nm-es garázzsal, egy 30 nm-es, fedett terasszal, és 16 nm-es, nyitott terasszal, 650 nm-es kerttel, kedvező áron eladó. A ház tető alatt van, időtől függően 3-4 hónap alatt 100% készültségben  megvásárolható!  Hívjon bátran, vevőink felé minden szolgáltatásunk ingyenes.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
536 e Ft
691 e Ft 22%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
67 M Ft m Ft
104.6 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Kemecse
Eladó családi ház