NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Kótaj, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 3 kép 1/6
19 990 000 Ft19.99 M Ft 249 875 Ft/m2
3 szoba
80 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1434 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 409
Bugyi Zsuzsa
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kótajban felújítandó családi ház eladó – nagy telekkel!
Kótaj csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 80 m²-es, vegyes falazatú (tégla + vályog) családi ház, 1434 m²-es telken.
Az ingatlan jelenlegi elrendezése:

nappali + 3 szoba
fedett előtér

A ház részben korszerűsített:

több helyiségben járólap burkolat
részben műanyag nyílászárók
fűtése egyedi gáz, vegyes tüzelés és klíma

Az ingatlan felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját igényeire formálhatja.
Elhelyezkedése kedvező, a központ mindössze 10 perc alatt elérhető.
Energetikai besorolás: I
Irányár: 19,99 M Ft
Ideális választás lehet családoknak vagy befektetőknek is, akik értéket látnak egy jó adottságú ingatlanban. Energetikai besorolás IG . Az ingatlan kizárólag készpénzes vásárlók számára elérhető.
Kérem keressenek kérdéseikkel bizalommal.Az ingatlan azonosítója: 100174Érdeklődni: +36304092510

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Kótajon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kótaj m² ár
250 e Ft
269 e Ft 7%
Ennek az ára
Kótaj átlagár
19.99 M Ft m Ft
29.7 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kótaj, földszint

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Kótaj
Eladó családi ház

Kótaj

99 M Ft
4 szoba
146 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Kótaj
Eladó családi ház

Kótaj

99 M Ft
3 szoba
187 m²
Kótaj, Bajzattanya
Eladó családi ház

Kótaj

113 M Ft
4 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Kótaj
Eladó családi ház

Kótaj

75.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Kótaj, Rózsa Ferenc utca
Eladó családi ház

Kótaj

39 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Kótaj
Eladó családi ház

Kótaj

17 M Ft
2 szoba
55 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Kótaj
Eladó családi ház

Kótaj

113 M Ft
5 szoba
170 m²
Kótaj
Eladó családi ház

Kótaj

32.7 M Ft
2 szoba
83 m²
Kótaj
Eladó családi ház

Kótaj

17 M Ft
2 szoba
55 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Kótaj
Eladó családi ház