Oasis Residence

Eladó családi ház
Kisvárda

+ 15 kép 1/18
27 500 000 Ft27.5 M Ft 436 508 Ft/m2
2 szoba
63 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 991 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 632
Marczi Dániel
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó felújítandó családi ház Kisvárdán, főút közeli környezetben!
Kisvárda kedvelt, jól megközelíthető részén eladó egy 1970-ben épült, 63 nm-es, 2 szobás családi ház, 991 nmes tágas telken. Az ingatlan felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja ki álmai otthonát vagy akár befektetésnek is kiváló lehetőséget kínál.
A ház egyszintes, praktikus elrendezésű, külső állapota átlagos. A nagy telek számos lehetőséget rejt: kertészkedésre, bővítésre, melléképület vagy garázs kialakítására is alkalmas.
Főbb jellemzők:
Kisvárda, főút közeli környék (cím elrejtve)
63 nm lakótér
2 szoba
1 szint
Felújítandó állapot
991 nm telek
Építés éve: 1970
Ideális választás mindazoknak, akik értéknövelő felújításban, nagy telekben és jó elhelyezkedésben gondolkodnak.

Referencia szám: M319468

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram , Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim!

27500000 Ft
Érd.: Marczi Dániel
Email: daniel.marczi@otpip.hu
Tél.: 06706320808

Referencia szám: M319468-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Kisvárdán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kisvárda m² ár
437 e Ft
298 e Ft -46%
Ennek az ára
Kisvárda átlagár
27.5 M Ft m Ft
19.3 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kisvárda

Eladó családi házak a környékről

Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.4 M Ft
5 szoba
136 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

16.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.4 M Ft
5 szoba
136 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

27.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

33.7 M Ft
3 szoba
114 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.4 M Ft
5 szoba
136 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

34.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

62 M Ft
3 szoba
212 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

33.7 M Ft
3 szoba
114 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.9 M Ft
4 szoba
119 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

66.5 M Ft
4 szoba
160 m²
Kisvárda
Eladó családi ház