BAM Living

Eladó családi ház
Kisvárda

+ 2 kép 1/5
16 900 000 Ft16.9 M Ft 281 667 Ft/m2
2 szoba
60 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Telekméret: 2100 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Czeglédi Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvételre kínálunk Kisvárda kedvelt városrészén elhelyezkedő felújítandó / bontandó 60 nm-es , 1940-ben épült, cseréppel fedett családi házat, 2069 nm-es, 12m széles telken. Az épület első része vályogból készült, ahol két szoba található. Később hozzáépítettek egy konyhát és előszobát, amely beton alapra téglából épült. Az épület melegéről cserépkályha gondoskodik. A vizet az udvarra bevezették, a villany a házba be van kötve.
A kertben frissen telepített, gondozott almafák, termő gyümölcsfák, szőlő található. Méretéből és elhelyezkedéséből adódóan telephelyként is funkcionálhat.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Kisvárdán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kisvárda m² ár
282 e Ft
375 e Ft 25%
Ennek az ára
Kisvárda átlagár
16.9 M Ft m Ft
57 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kisvárda

Eladó családi házak a környékről

Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.9 M Ft
4 szoba
119 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

89.5 M Ft
4 szoba
185 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

27.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

15.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.4 M Ft
5 szoba
136 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

55 M Ft
4 szoba
0 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

66.5 M Ft
4 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyírtass
Eladó családi ház

Nyírtass

21 M Ft
5 + 2 szoba
360 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.4 M Ft
5 szoba
136 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

33.7 M Ft
3 szoba
114 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

29.4 M Ft
5 szoba
136 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Kisvárda
Eladó családi ház

Kisvárda

30 M Ft
2 szoba
65 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft