BAM Living

Eladó családi ház
Kiskunfélegyháza

+ 9 kép 1/12
8 000 000 Ft8 M Ft 133 333 Ft/m2
2 szoba
60 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 198 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    3676815022
    Gubu Zoltán
    Duna House - Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

    Legbelső házrész új tetővel, részben felújított állapotban saját portarésszel a központhoz közel eladó! A ház 2 szobás, 60 m2-es, amit 20 m2-es konyha-étkezővel bővítettek ki. A vízvezetékeket kicserélték, a fürdőszoba félkész, csakúgy, mint a konyha. A csatornára rá lett kötve. A hozzá tartozó porta 13*8,3 m2. A villanyt újra kell húzni, illetve a gáz az utcai résznél van. 

    Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    2 szobás családi házak ára Kiskunfélegyházán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Kiskunfélegyháza m² ár
    133 e Ft
    520 e Ft 74%
    Ennek az ára
    Kiskunfélegyháza átlagár
    8 M Ft m Ft
    27.2 m Ft 71%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Kiskunfélegyháza

    Eladó családi házak a környékről

    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    16.9 M Ft
    2 szoba
    76 m²
    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    34 M Ft
    3 szoba
    110 m²
    Kiskunmajsa
    Eladó családi ház

    Kiskunmajsa

    40 M Ft
    5 szoba
    95 m²
    Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
    Eladó családi ház

    Kecskemét

    65 M Ft
    5 szoba
    98 m²
    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    39.9 M Ft
    4 szoba
    110 m²
    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    25 M Ft
    2 szoba
    75 m²
    Kecskemét
    Eladó családi ház

    Kecskemét

    119.8 M Ft
    5 szoba
    138 m²
    Kecskemét
    Eladó családi ház

    Kecskemét

    39.9 M Ft
    2 szoba
    110 m²
    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    14.5 M Ft
    1 szoba
    39 m²
    Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
    Eladó családi ház

    Kecskemét

    63 M Ft
    5 szoba
    91 m²
    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    25.5 M Ft
    3 szoba
    90 m²
    Kecskemét
    Eladó családi ház

    Kecskemét

    6.9 M Ft
    1 szoba
    30 m²
    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    28.5 M Ft
    2 + 1 szoba
    65 m²
    Kiskunfélegyháza
    Eladó családi ház

    Kiskunfélegyháza

    42.6 M Ft