Seven Pearl

Eladó családi ház
Kiskunfélegyháza

+ 8 kép 1/11
86 500 000 Ft86.5 M Ft 470 109 Ft/m2
4 szoba
184 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 958 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815022
Gubu Zoltán
Duna House - Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Közvetlenül a városközpontban 958 m2-es teleken lévő 238 m2-es épületet kínálok eladásra, ami igény szerint több társasházi lakássá is átalakítható. emellett tartalmaz egy korábban működő üzlethelyiséget is. A főépület 184 m2, amin belül a 141 m2-es nagyobb rész 2 hatalmas hálószobából, fürdőszobából, háztartási helyiségből és tágas világos nappaliból áll, ami visszatükrözi a ház polgári jellegét. Ebből a részből igény szerint két lakás átalakítható (van két bejárat is). A belső harmadik lakrész 43 m2, szépen felújított, szobával, étkezővel és fürdőszobával rendelkezik. Az épületben padlófűtést működik több helyiségben (egyik utcai nagyszoba, a kisebb lakrésznél a fürdőszoba), továbbá klíma fűtés és kandalló fűtés van. Az órák le vannak szakaszolva (üzlet, főépület és hátsó lakrész). Az épület előtt terasz van, a tetőzeten pedig 10 kilowattos napelemes rendszer. Az épülettel szemben ugyancsak utcai bejárattal 54 m2-es üzlethelyiség van, amiben konyha és fürdőszoba is ki van alakítva, alatta pincével. Az épületről látványtervek vannak. A hivatalos tervekért is időpontért keressen!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kiskunfélegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunfélegyháza m² ár
470 e Ft
489 e Ft 4%
Ennek az ára
Kiskunfélegyháza átlagár
86.5 M Ft m Ft
61.8 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunfélegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

8 M Ft
2 szoba
60 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

28.5 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

42.6 M Ft
6 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kiskunfélegyháza, Csongor köz
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14 M Ft
1 szoba
47 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kiskunfélegyháza, Álmos utca 6.
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

15.4 M Ft
1 + 1 szoba
74 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

34 M Ft
3 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

23 M Ft
2 szoba
70 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.5 M Ft
1 szoba
39 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

31 M Ft
3 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft