Aerogate Homes

Eladó családi ház
Kiskunfélegyháza

+ 8 kép 1/11
23 000 000 Ft23 M Ft 460 000 Ft/m2
1 szoba
50 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 100 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815022
Gubu Zoltán
Duna House - Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiskunfélegyháza egyik közkedvelt városrészében, a Kossuthváros központhoz közel eső részén kínálok eladásra egy osztott telken lévő utcai házrészt hozzá tartozó kis udvarrésszel, tárolóval és lemezgarázzsal. A ház hasznos alapterülete 50 m2, amelyen belül egy nagy hálószoba, konyha, étkező, fürdőszoba, valamint külön WC helyiség található. A belső terek igény szerint alakíthatóak, az étkező korábban szoba volt, csak a konyhával egybenyitották. Az ingatlant 2023-ban modernizálták, amikor is új nyílászárókat kapott. A nagyszoba és étkező részben a villanyhálózatot kicserélték, valamint új hidegburkolatok kerültek kialakításra. A fűtést is ekkor modernizálták, az előtérben lévő kályha mellé a nagyszobába hűtő-fűtő klíma került. Az ingatlant pályakezdőknek és időseknek egyaránt ajánlom! Megtekintésért keressen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás családi házak ára Kiskunfélegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunfélegyháza m² ár
460 e Ft
299 e Ft -54%
Ennek az ára
Kiskunfélegyháza átlagár
23 M Ft m Ft
72.1 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunfélegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Kiskunfélegyháza, Álmos utca 6.
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

15.4 M Ft
1 + 1 szoba
74 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

95 M Ft
5 szoba
225 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.5 M Ft
1 szoba
39 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

16.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

8 M Ft
2 szoba
60 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.6 M Ft
3730 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.99 M Ft
2 szoba
71 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

25.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft