Aerogate Homes

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
199 000 000 Ft199 M Ft 1 326 667 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 692 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815001
Jerkovics Martin
Duna House Kecskemét Jókai u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által felújított 150nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, pincével, medencével, dupla garázzsal, 692nm telken.Tudatos tervezés, élhető terek.Az ingatlan tervezésénél és a belső terek kialakításánál elsődleges szempont volt a világos, tágas élettér megteremtése, valamint a kerttel való közvetlen kapcsolat biztosítása.A telken belül, különálló épületben található a 50 nm-es, kétállásos garázs, valamint a lakóépület alatt 150 nm-es pince, ami alkalmas további garázsnak, tárolónak, közösségi szórakoztató helynek is.Főbb jelllemzők:- 74 nm-es tágas világos amerikai konyha + nappali-étkezővel- 2 külön nyíló hálószoba- a 3. szoba jelenleg háztartási helyiségként funkcionál, de visszaalakítható lakószobának- gázcirkó fűtés- kandalló- napelem rendszer- riasztó- automata öntözőrendszer a kertben- elektromos kapu- teljesen felújított, szigetelt az épületA kertben elhelyezkedő medence mellett játszótér és fedett terasz biztosítja a pihenést, kikapcsolódást.Személyes megtekintésért és bővebb információért várom megtisztelő hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A DUNA HOUSE teljes kínálatával állok rendelkezésére.
INGATLAN - HITEL - ÉRTÉKBECSLÉS - ENERGETIKA
További információkért keressen a megadott elérhetőségek egyikén.

Tel.: +36-70/884-0033
E-mai: jerkovics.martin@dh.hu

Referencia szám: HZ047149

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1327 e Ft
871 e Ft -52%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
199 M Ft m Ft
117.6 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét