City Pearl

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 7 kép 1/10
119 000 000 Ft119 M Ft 798 658 Ft/m2
5 szoba
149 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 207
Békési László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bács-Kiskun Kecskemét Máriahegy, betonút mellett eladó új építésű 135 nm-es + 13,4 nm-es terasz, nappali + négy szobás családi ház, 1000 nm-es bekerített telken, az arborétum közelében, jó szomszédsággal, újépítésű házak között.
A kor követelményeit figyelembe véve, 3 rétegű üvegezéssel készült nyílászárók kerülnek beépítésre, valamint a homlokzati szigetelés 18 cm. Amíg a falazás nem kezdődik el, választható acélszerkezettel is, akkor a kivitelezési idő 4 hónappal rövidebb.
Május elején kezdődik. Téglából a befejezés 2026. végére várható.
Az ingatlanra támogatott hitelek elérhetők, levesszük az ügyintézéssel kapcsolatos terheket a válláról segítünk az ügyintézésben.
Az ár az ÁFÁT nem tartalmazza. 119 M Ft + 5% Áfa, ami visszaigényelhető. Főbb jellemzők:
- Aszfalt úton megközelíthető az arborétum közelében.
- Az elkerülő jól megközelíthető
- Kertvárosi övezet, jó szomszédokkal.
Köszönöm, hogy elolvasta a hirdetésem, ha felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal

Referencia szám: 144004414

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
799 e Ft
748 e Ft -7%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
119 M Ft m Ft
155.2 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház