Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 8 kép 1/11
83 000 000 Ft83 M Ft 922 222 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1506 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998521
Sommer Zsuzsanna
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kecskemét Felsőszéktóban 1506 nm-es telken, új építésű, nappali + 3 szobás, nettó 90 nm-es családi ház PRÉMIUM műszaki tartalommal! Telek:- 1506 nm zártkert besorolású, kifüggesztés köteles- 30 % beépíthetőség- közművek ( villany, víz, gáz )- fúrt kútMűszaki tartalom:- beton sávalap- 30 N+F tégla+ 15 cm EPS 80 hőszigetelés- szeglemezes tető, födém gerendák között 30 cm vastag, fújt cellulóz, tűzgátló gipszkarton- a műanyag nyílászárók 5 légkamrás 3 rétegű üvegezésük, Argon gáz töltettel- 150-es osztott ablakok, szúnyoghálóval, alumínium elektromos távirányítású redőnyökkel szereltek- 24 KW-os kondenzációs BOSCH kazán- a fűtés manuálisan hordozható termosztáttal szabályozható- 2 db fűthető cseptálcás, hőszivattyús Midea 3,5 KW-os WIFI-s klíma- Inim SmartLiving riasztórendszer- hidegburkolatok bruttó 6.000Ft/nm- melegburkolatok bruttó 3.500 Ft/nm- beltéri ajtók bruttó 80.000 Ft/db választható kilinccsel együtt- szaniterek és a csaptelepek bruttó 550.000 Ft értékig- 20 nm-es terasz viacolorralEgyedi igény esetén a házat lehet kérni napelemmel, illetve hőszivattyús fűtési rendszerrel is.Az ár kulcsrakész átadással értendő konyhabútor és lámpatestek nélkül, A TELEK ÁRAT tartalmazza!Szolgáltatásaink:- hitelügyintézés- CSOK Plusz- babaváró támogatás- értékbecslés- ingatlan adás-vétel- energetikai tanúsítvány készítés- házépítés megbízható generál kivitelező partnerekkelBármilyen kérdés merülne fel, keressenek bizalommal!

83000000 Ft
Ha felkeltettem érdeklődésését, kérem keressen bizalommal: Sommer Zsuzsi 06/20/229-1990

Referencia szám: HZ031878-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
922 e Ft
873 e Ft -6%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
83 M Ft m Ft
118.1 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft