Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 15 kép 1/18
97 000 000 Ft97 M Ft 970 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 705 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998539
Kálmán Anikó
Duna House - Kecskemét, Dobó krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KÜLÖNLEGES AJÁNLAT!

Eladó 3 szobás, kiváló elhelyezkedésű,  vállalkozásra is alkalmas ingatlan, sokoldalú lehetőséggel, Kecskemét- Hunyadiváros közkedvelt részén. Az ingatlan kiváló állapotú es remek elhelyezkedésének köszönhetően ideális üzleti tevékenység végzésére.

Főbb jellemzők:

100 nm alapterület,

3 szoba,

48 nm-es műhely szerelő aknával,

iroda helyiség,

2 autó részére garázs automata garázs ajtóval,

60 nm-es fedett tároló.

Az ingatlan forgalmas helyen található, gyalogosan és autóval is könnyen megközelíthető.

NE HAGYJA KI EZT A REMEK LEHETÖSÉGET!

További információért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
970 e Ft
732 e Ft -33%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
97 M Ft m Ft
81.4 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138