Seven Pearl

Eladó családi ház
Isaszeg

+ 9 kép 1/12
79 900 000 Ft79.9 M Ft 768 269 Ft/m2
4 szoba
104 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 590 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 505
Azores Ingatlaniroda
Azores Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Isaszegen, CSENDES utcában található ez a 104 m2-es, jelenleg 4 SZOBÁS, könnyen 5 SZOBÁSSÁ ALAKÍTHATÓ ingatlan, 590 m2-es SAJÁT TELEKKEL és GÁZ CIRKÓ fűtéssel. A tetőtér FELÚJÍTANDÓ, BEFEJEZENDŐ, ami KIVÁLÓ LEHETŐSÉG a saját igények szerinti kialakításra. A RUGALMAS ALAPRAJZ és a bővíthetőség miatt a ház KIMONDOTTAN CSALÁDBARÁT választás, ha több külön gyerekszobára, dolgozósarokra vagy vendégszobára van szükség.

Főbb jellemzők:
- Helyszín: Isaszeg, CSENDES utca
- Hasznos alapterület: 104 m2
- Szobák: jelenleg 4, KÖNNYEN 5 SZOBÁSSÁ ALAKÍTHATÓ
- Tetőtér: FELÚJÍTANDÓ, BEFEJEZENDŐ
- Telek: 590 m2
- Fűtés: GÁZ CIRKÓ

A tágas telekméret PRAKTIKUS megoldásokat tesz lehetővé a mindennapokban: a gyerekeknek külön játszótér alakítható ki, a kert több funkcióra is alkalmas lehet. A tetőtéri szint befejezése során a helyiségek mérete és száma a család igényeihez igazítható, így megvalósítható a KORSZERŰ, FUNKCIONÁLIS térszervezés – akár több külön gyerekszobával is.

Az ingatlan erőssége a BŐVÍTHETŐSÉG és az, hogy STRUKTÚRÁJÁBAN jól alakítható. Azoknak a gyermekes családoknak ajánlott, akik értékelik a CSENDES lakókörnyezetet, és fontos számukra a JÓ HELYKIHASZNÁLÁS, valamint az, hogy otthonukat saját elképzeléseik szerint formálhassák.

További információért és megtekintésért kérjük, jelezze érdeklődését.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

4 szobás családi házak ára Isaszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Isaszeg m² ár
768 e Ft
674 e Ft -14%
Ennek az ára
Isaszeg átlagár
79.9 M Ft m Ft
77.3 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Isaszeg

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

65 M Ft
4 szoba
119 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

59.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

48 M Ft
3 szoba
48 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

33.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

59.9 M Ft
4 + 1 szoba