River Life

Eladó családi ház
Isaszeg

+ 10 kép 1/13
66 900 000 Ft66.9 M Ft 1 029 231 Ft/m2
3 szoba
65 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nemestóthy Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Isaszegen, a Benkovics utcában eladó egy 65 m²-es, jó állapotú, 3 szobás családi ház, 824 m²-es telken.

Az ingatlan praktikus elrendezésű, ideális választás lehet kisgyermekes családoknak, első otthont keresőknek, illetve mindazoknak, akik lakás helyett saját kertre vágynak.

A ház jó állapotú, a tető is rendben van, így rövid időn belül költözhető.

A nagy méretű telek számos lehetőséget kínál: kertészkedéshez, pihenőkert kialakításához, gyermekek számára játszótérhez, vagy akár későbbi bővítéshez is kiváló.

Főbb jellemzők:
65 m² lakótér
3 külön nyíló szoba
jó állapot
jó tetőszerkezet
824 m² telek
családi házas környezet
kedvező ár-érték arány

Az ingatlan remek lehetőség azok számára, akik megfizethető családi házat keresnek nagy kerttel Isaszegen.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Isaszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Isaszeg m² ár
1029 e Ft
806 e Ft -28%
Ennek az ára
Isaszeg átlagár
66.9 M Ft m Ft
60.1 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Isaszeg

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

59.9 M Ft
4 + 1 szoba
161 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

33.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

48 M Ft
3 szoba
48 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

115 M Ft
5 szoba
140 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

65 M Ft
4 szoba
119 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft