NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Gyula

+ 13 kép 1/16
74 800 000 Ft74.8 M Ft 831 111 Ft/m2
3 szoba
90 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 314
Katona Csilla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Gyula Újváros részen egy kb. 400 négyzetméter telken elhelyezkedő, 90 négyzetméter összterületű, tégla falazatú, gyönyörűen felújított 3 lakásból álló apartmant.
A lakások egyenként 33 négyzetméter, 31 négyzetméter és 26 négyzetméter. Mindegyikben megtalálható konyha étkezővel egyben, tágas szoba illetve zuhanyzóval ellátott fürdő wc-vel.
Az ingatlan 2020-ban tejleskörű felújításon esett át.
A fűtésről gázkazán, fali panel illetve hűtő-fűtő klíma gondoskodik.
Az udvaron 3 gépjármű parkolásának biztosít lehetőséget, továbbá helyet kapott egy tároló illetve egy kültéri finn szauna. Öntözőrendszer, valamint elektromos autótöltő is kiépítésre került.
Jelenleg apartmanként funkcionál, így befektetésnek kiváló lehetőséget kínál és könnyedén családi házzá is alakítható.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget!
Hitellel kapcsolatban munkatársunk ingyenesen tájékoztatja Önt a jelenleg elérhető legkedvezőbb finanszírozási lehetőségekről!
Ha felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
831 e Ft
614 e Ft -35%
Ennek az ára
Gyula átlagár
74.8 M Ft m Ft
59.6 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó családi házak a környékről

Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

89 M Ft
5 + 2 szoba
145 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

115 M Ft
5 szoba
212 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

79 M Ft
7 szoba
177 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

117 M Ft
8 szoba
189 m²
Gyula, Nagyrománváros
Eladó családi ház

Gyula

45 M Ft
4 + 3 szoba
200 m²
Gyula, Béke sgt
Eladó családi ház

Gyula

238 M Ft
3 szoba
2000 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

60 M Ft
5 + 2 szoba
163 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
1200 m²
163 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

31.5 M Ft
1 szoba
52 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

43.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Kislippó
Eladó családi ház

Kislippó

30 M Ft
2 szoba
80 m²
Berzence
Eladó családi ház