Aerogate Homes

Eladó családi ház
Gyula

+ 8 kép 1/11
99 990 450 Ft99.99 M Ft 952 290 Ft/m2
3 szoba
105 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 636
Salamon László
OTPIP - Békéscsaba

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gyulán, a Paradicsomban: ÚJÉPÍTÉSŰ, KÖZKEDVELT KERTVÁROSI ingatlanok eladók!

Kínálatunk két KÜLÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ megvásárlására ad lehetőséget Gyula kertvárosi részén. Mindkét ingatlan 3 SZOBÁS, AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIVAL rendelkezik. A házakhoz igény szerint építhető kocsibeálló vagy GARÁZS, akár DUPLA BEÁLLÓ bővítési lehetőséggel.

Műszaki jellemzők: lakásonként HŐSZIVATTYÚS rendszer biztosítja a fűtést és a meleg víz ellátását, PADLÓFŰTÉSSEL, a hűtést pedig KLÍMA szolgáltatja. Az ingatlan megfelel a KIS ENERGIAIGÉNYRE vonatkozó követelményeknek, így ENERGIATAKARÉKOS megoldásokat kínál alacsony fenntartási költséggel.

Kivitelezés és átadás: szerződéskötéstől számítva a kivitelezés 12 hónap alatt befejeződik, a tervezett átadás 2026 év vége.

Finanszírozás és ügyintézés: a vásárláshoz KEDVEZŐ feltételű, akár 3% kamatozású hitel is elérhető, az ügyintézéshez INGYENES segítséget biztosítunk. Az OTP Ingatlanpont eladó és kiadó ingatlanokat keres magyar és külföldi ügyfelei részére, teljes körű pénzügyi ügyintézéssel.
Érdeklődés, bemutató, tájékoztató: Kérje bemutatónkat, tájékoztatónkat és ingyenes információcsomagunkat! Minden további részletért forduljon hozzánk bizalommal.

99990450 Ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
952 e Ft
594 e Ft -60%
Ennek az ára
Gyula átlagár
99.99 M Ft m Ft
58.5 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó családi házak a környékről

Gyula, Béke sgt
Eladó családi ház

Gyula

238 M Ft
3 szoba
2000 m²
Gyula, Toronyi utca
Eladó családi ház

Gyula

79 M Ft
7 szoba
250 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

64.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Gyula, Nagyrománváros
Eladó családi ház

Gyula

45 M Ft
4 + 3 szoba
200 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

110 M Ft
9 szoba
270 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

31.5 M Ft
1 szoba
52 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

117 M Ft
8 szoba
189 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
1200 m²
163 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

89 M Ft
5 + 2 szoba
145 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

158 M Ft
10 szoba
241 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
7 szoba
162 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

136 M Ft
10 szoba
279 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

60 M Ft
5 + 2 szoba
163 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Igal
Eladó családi ház

Igal

45.9 M Ft
5 szoba
280 m²
Iváncsa
Eladó családi ház

Iváncsa

93.5 M Ft
5 szoba
283 m²
Sződ
Eladó családi ház