Aerogate Homes

Eladó családi ház
Győr

+ 15 kép 1/18
109 900 000 Ft109.9 M Ft 886 290 Ft/m2
4 szoba
124 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1459 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654049
Szép Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Prémium otthon Győrszentiván egyik legkedveltebb részén !

Győr dinamikusan fejlődő, mégis nyugodt városrészén, Győrszentiván Homoksori részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, igényesen felújított, 124 m²-es családi házat, rendezett, 1459 m²-es telken.

Az ingatlan elhelyezkedése igazán különleges: csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában található, ahol a nyugodt kertvárosi életérzés találkozik a város közelségének kényelmével. Győr belvárosa gyorsan és könnyedén elérhető, miközben a környék békés, családbarát atmoszférája garantálja a mindennapi komfortot.

Az otthon elosztása kiváló:
tágas nappali, 3 kényelmes hálószoba, valamint egy világos, sokoldalúan használható dolgozó/univerzális helyiség kapott helyet az ingatlanban, amely akár további hálószobává is alakítható.

A ház műszaki és esztétikai állapota egyaránt kiemelkedő:
teljeskörű, igényes felújítás
modern műanyag nyílászárók redőnyökkel
8 cm-es homlokzati hőszigetelés nemesvakolattal
többféle korszerű fűtési megoldás:
gázkazán
vegyes tüzelésű rendszer
elektromos padlófűtés
hűtő-fűtő klíma

A szépen karbantartott, tágas telek tökéletes helyszíne lehet családi és baráti összejöveteleknek, pihenésnek vagy akár további elképzelések megvalósításának is.

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik kompromisszumok nélkül keresnek minőségi otthont kiváló lokációban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
886 e Ft
847 e Ft -5%
Ennek az ára
Győr átlagár
109.9 M Ft m Ft
127.7 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

165 M Ft
10 szoba
320 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

722.74 M Ft
5649 m²
510 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

160 M Ft
14 szoba
280 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

11 M Ft
1 szoba
18 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
3 szoba
160 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

179.9 M Ft
6 szoba
225 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

141 M Ft
4 szoba
133 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes