Seven Pearl

Eladó családi ház
Győr, földszint

+ 9 kép 1/12
59 990 000 Ft59.99 M Ft 1 110 926 Ft/m2
2 szoba
54 m²
földszint
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 298 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 397
Kovács Eszter
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIS HÁZ, NAGY LEHETŐSÉG – PRIVÁT KERTTEL GYŐR - ÚJVÁROSBAN

A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínálja Győr–Újváros csendes, családi házas övezetében ezt az 54 m² hasznos alapterületű, hangulatos családi házat, amely egy 298 m²-es, kedvező adottságú saroktelken helyezkedik el.

Ez a felújított ingatlan egy költözhető, jól átgondolt otthon: a nappali–étkező központi térként működik, külön hálószoba biztosítja a nyugalmat, ahonnan gardróbhelyiség nyílik. Konyha, zuhanyzós fürdő és nagy méretű tároló is rendelkezésre áll. Itt lett elhelyezve a gépészet is.
A praktikus elrendezés miatt minden négyzetméter jól kihasznált.

Ami igazi kincs, az a teljesen zárt, privát kert, ahol zavartalanul lehet pihenni, kertészkedni.
A telken található egy kb 5nm-es tároló is, valamint egy cserép fedésű, téglafalazatú, félig nyitott kb. 20nm-es melléképület.

A saroktelek további előnyt jelent: a telken belül könnyedén kialakítható gépkocsibeálló, miközben a ház előtt már most is kényelmesen parkolható 2 autó.

Műszaki szempontból folyamatosan karbantartott házról beszélünk. A villamos hálózat szinte teljes egészében rézre lett cserélve, a konyhában a vízvezeték megújult, a fűtésről egy mindössze 2 éves gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadással.
A ház 10cm, valamint egyes oldalakon 15 cm-es szigeteléssel rendelkezik, a nyílászárók műanyag, két rétegű ablakok redőnnyel, a melegvizet villanybojler biztosítja éjszakai áramról.

A fenntartási költségek kifejezetten kedvezőek, a fűtés átlagosan kb. 8.000 Ft havonta, rezsi rendkívül alacsony.

Az elhelyezkedés kiváló: a belváros gyorsan elérhető, a buszmegálló az utca végén található, a Dunacenter és a Lidl pár perc alatt akár gyalogosan is megközelíthető. A közelben óvoda, iskola és játszóterek megtalálhatóak, így akár kisgyermekes család számára is ideális választás lehet az ingatlan.

Az ingatlan tehermentes és rövid időn belül birtokba vehető.

Irányár: 62.000.000 Ft

Ha egy belváros közeli, azonban nyugodt környezetben lévő, saját kerttel rendelkező otthont keres, ahol már a fontos felújítások megtörténtek, akkor ezt érdemes megnézni.

Hívjon fel, és nézzük meg személyesen!

Irodánk díjmentesen segít hitel- és támogatás ügyintézés során, hogy Ön könnyedén megtalálja a legjobb pénzügyi megoldásokat.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1111 e Ft
827 e Ft -34%
Ennek az ára
Győr átlagár
59.99 M Ft m Ft
59.2 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, földszint

Eladó családi házak a környékről

Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

191.012 M Ft
6 szoba
285 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
2 + 1 szoba
400 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

720.8 M Ft
5649 m²
510 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 + 1 szoba
279 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

265 M Ft
4 szoba
220 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

250 M Ft
4 szoba
420 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

179.9 M Ft
6 szoba
225 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Győr, Likócs, Török utca
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

720.8 M Ft
10.15 ha