Avico Greentop

Eladó családi ház
Dunakeszi

+ 17 kép 1/20
114 900 000 Ft114.9 M Ft 1 222 340 Ft/m2
3 + 1 szoba
94 m²
építés éve:2013

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 270 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gujdár Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ha egy valóban egyedi és exkluzív otthont keresel, mely harmonikusan ötvözi a kortárs kényelmet a természet közelségével, ne keresgélj tovább! Fordulj hozzánk bizalommal, és ismerd meg álmaid otthonát, mely minden szempontból megfelel a mai kor igényeinek.A telek elhelyezkedése ideális választás azok számára, akik nyugalomra és természet közelségére vágynak, ugyanakkor, Dunakeszi tökéletes infrastruktúrájának köszönhetően, Budapest csupán egy rövid autóútra található.A ház adottságaiból fakadó saját partszakasszal rendelkezésre álló ingatlan kiemelkedik a piacon, lehetőséget biztosítva új tulajdonosának, hogy saját magánparton élvezze a vízparti élet nyújtotta örömöket. A kertből és a ház ablakaiból nyíló lenyűgöző kilátás mindennapokat varázsol elbűvölővé.Az ingatlan dupla komfortos kialakítással büszkélkedik, ami magában foglal egy amerikai konyhás nappalit is, tökéletes helyet biztosítva a családi és baráti összejövetelek számára. Az elektromos fűtési rendszer a klíma gondoskodik a kellemes belső hőmérsékletről minden évszakban.Eladásra kínálunk egy festői szépségű, vízparti ingatlant Dunakeszi kedvelt részén, Pest megyében, mely 2013-ban épült. Ezen egzotikus növényekkel körülvett kétszintes otthon vételára 120 000 000 HUF. A házat a napfény árasztja el, így garantálva a természetes világosságot és melegséget az otthon minden szegletében. Nem árulok el mindent jöjjön el nézze meg , rengeteg meglepetésben lesz része.

Irányár: 114900000 Ft
Érdeklődni: Gujdár Zsuzsa 30/425-0224 gujdar.zsuzsa@dh.hu

Referencia szám: HZ064983

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1222 e Ft
1273 e Ft 4%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
114.9 M Ft m Ft
170.9 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

285 M Ft
6 szoba
165 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

137 M Ft
7 szoba
240 m²
Dunakeszi, Fóti út
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

450 M Ft
6 + 3 szoba
680 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

490 M Ft
7 szoba
440 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

130 M Ft
2 + 3 szoba
138 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft