Astora Art House

Eladó családi ház
Dunakeszi

+ 13 kép 1/16
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 398 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 455 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Radák Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Dunakeszin eladó egy 455nm-es összközműves telken lévő, 50nm-es téglaépítésű családi ház.

Csendes, egyirányú utcában helyezkedik el.

Az ingatlan felújítandó, vagy igény szerint bontandó.

Övezeti besorolása:Lke-4

Beépíthetőség:30%

Kérdése esetén várom szíves érdeklődését !

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás családi házak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1398 e Ft
1580 e Ft 12%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
69.9 M Ft m Ft
87.5 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

114.9 M Ft
3 + 1 szoba
94 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

185 M Ft
7 szoba
255 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

285 M Ft
6 szoba
165 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

137 M Ft
6 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

249.9 M Ft
5 szoba
290 m²
Dunakeszi, Városközpont, Tabán, Fő út
Eladó családi ház

Dunakeszi

139 M Ft
2 szoba
56 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

490 M Ft
7 szoba
440 m²
Dunakeszi, Fóti út
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

69.9 M Ft
3 szoba
50 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft