BAM Living

Eladó családi ház
Dunakeszi

+ 17 kép 1/20
199 900 000 Ft199.9 M Ft 1 080 541 Ft/m2
4 szoba
185 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 5 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Cseriné Bakos Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

-Csak Nálam-

Dunakeszi az északi agglomeráció ékköve, egy rohamosan fejlődő gazdag település Budapesttől mindössze 15km-re a Duna keleti partja mentén.
Híres jó nevű iskoláiról, robbanásszerű fejlődéséről, zsibongó Duna-partjáról, nyugodt környezetéről így méltán vált a zöldbevágyó kiköltözők első számú célpontjává az elmúlt években.
Itt, a város elit részén, a Révdűlő Dunai oldalán került eladósorba egy MEDITERRÁN GYÖNGYSZEM!

A remek adottságú CSALÁDI HÁZ 2000-ben épült 30as pth téglából. 2010-ben teljeskörű felújításon esett át, melynek keretein belül megújultak a közműhálózatok, thermoüveges fa tokos nyílászárók kerültek be és 12cm-es fújt hőszigetelést kapott. A kondenzációs, kombi cirkókazán mellett RÜEG kandalló nyújt alternatív megoldást a hőszabályozásra, az emeleti szinten pedig nagy teljesítményű klíma került beszerelésre.
Br.145+45m2-en optimális, kényelmes elrendezést valósítottak meg:
Földszinten: tágas előszoba, háztartási helyiség, egy hálószoba, nappali, konyha-étkező és fürdőszoba kaptak helyet
Emeleten: 2 hálószoba, 2 tágas erkély, konyha (szobává alakítható), fürdőszoba, kis nappali.
Minden erkély gyönyörű panorámás a Dunára, így megkoronázzák a rózsaszín nyáresti naplementék kémlelését! A földszinten padlófűtés, a szint alatt pince található. A duplagarázs jelenleg konditeremként üzemel, vizesblokkal, berendezve. Számos családi és üzleti célra tökéletesen hasznosítható!

A ház mind kialakításában, mind hangulatában otthonos, meleg szín- és burkolatválasztásaival abszolút mediterrán hangulatot idéz, melyet megkoronáz az épített fabetétes konyhabútor és a nappali éke, a RÜEG kandalló!

A házhoz tartozik egy 45m2-es, ÖSSZKÖZMŰVES garázs/üzlethelyiség, mely közvetlenül a Rév utcáról megközelíthető. 2 autónak kényelmes parkolást, a családi SUP flottának pedig tökéletes helyet teremt, avagy kisebb hajó tárolására vagy üzleti célokra is remek alternatíva!

Kényelmes méretű kertjében fúrt kút segíti a kertgondozást, beállt felnőttnövényzetét különös gondossággal ápolják. A telek magassága miatt további garázsok, avagy parti üzlethelyiségek kialakíthatóak vájt eljárással!

Jöjjön el, tekintse meg ha olyat keres amiből NINCS MÉG EGY, ha csábítja az agglomeráció nyugalma de keresi a pluszt a házban melyből az Otthona lesz!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1081 e Ft
1253 e Ft 14%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
199.9 M Ft m Ft
176.7 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

130 M Ft
2 + 3 szoba
138 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

109.9 M Ft
4 szoba
137 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

114.9 M Ft
3 + 1 szoba
94 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

185 M Ft
7 szoba
255 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

114.9 M Ft
3 + 1 szoba
94 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunakeszi, Városközpont, Tabán, Fő út
Eladó családi ház

Dunakeszi

139 M Ft
2 szoba
56 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Dunakeszi, Fóti út
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

450 M Ft
6 + 3 szoba
680 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

249.9 M Ft
5 szoba
290 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

229 M Ft
5 + 1 szoba
170 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi