BAM Living

Eladó családi ház
Dévaványa

+ 17 kép 1/20
22 900 000 Ft22.9 M Ft 254 444 Ft/m2
3 szoba
90 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 724 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Magyar Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

DÉVAVÁNYA KÖZPONTJÁBAN AJÁNLOK FIGYELMEDBE EGY 90 M2-ES TÉGLA CSALÁDI HÁZAT, MELYET 2017-2018-BAN ÚJÍTOTTAK FEL!

FŐBB TUDNIVALÓK:
-TÉGLA FALAZAT
-CSERÉP FEDÉS
-90 M2 HASZNOS ALAPTERÜLET
-724 M2 TELEK
-ÖSSZKÖZMŰVES
-DÉLI TÁJOLÁSÚ
-3 KÜLÖN NYÍLÓ SZOBA
-FÜRDŐSZOBÁBAN ZUHANYZÓ ÉS KÁD IS MEGTALÁLHATÓ
-ÚJ FŰTÉSRENDSZER
-GÁZ ÉS VEGYES TÜZELÉSŰ KÖZPONTI FŰTÉS
-ÚJ VILLANYVEZETÉKEK
-ÚJ SZENNYVÍZ RENDSZER
-ÚJ ALJAT BETONOZÁS
-ÚJ BURKOLATOK
-FA NYÍLÁSZÁRÓK, DE EGY ABLAK ÉS EGY BEJÁRATI AJTÓ ÚJ
-2 BEJÁRAT
-FÚRT KÚT
-GARÁZS
-MELLÉKÉPÜLET (3 HELYSÉGBŐL ÁLL) VILLANY ÉS GÁZ IDE IS BEVEZETVE
-ÁLLATTARTÁSRA ALKALMAS ÓL

RENDKÍVÜL JÓ ELHELYEZKEDÉS. BUSZMEGÁLLÓ A HÁZ ELŐTT.
IDEÁLIS VÁLASZTÁS LEHET NAGYCSALÁDOSOKNAK IS, HISZEN 3 SZOBA KÜLÖN NYÍLIK ÉS EZEN KÍVÜL MÉG KÖZÖS TEREK IS MEGTALÁLHATÓAK AZ INGATLANBAN.

A VÁSÁRLÁSHOZ CSOK PLUSZ ÉS OTTHON START HITEL IS IGÉNYBE VEHETŐ!!!

HA FELKELTETTEM ÉRDEKLŐDÉSEDET KERESS ELÉRHETŐSÉGEIM BÁRMELYIKÉN!

PÁR GONDOLAT DÉVAVÁNYÁRÓL:

- Sterbetz István Látogatóközpont (Túzokrezervátum, Kéktúra útvonal itt halad keresztül, kiránduló- és pihenőhely)
- Termál strand (híres gyógyvizéről)
- Egyesületek, civil szervezetek Dévaványán: Hagyományőrző Nők Egyesülete (rendkívül aktív, nagyon vegyes korosztály, de főleg nyugdíjasok, sok rendezvényen részt vesznek, országosan is, sütnek-főznek, nagyon sokat kirándulnak); Sportegyesület (nagyon aktív sportélet minden korosztálynak, foci, úszás, futás, mazsorett, jóga, cross fit..., versenyekre is járnak); Nagycsaládosok Egyesülete (aktívak, segítik egymást rendezvényeket bonyolítanak le, segítenek egymásnak a lehetőségek kihasználásában);
-Környező nagyobb városok: kb. egy-másfél óra: Békéscsaba, Szarvas, Gyula, Debrecen; kb. két óra: Szeged
- A környező városokban folyik a Körös folyó, rengeteg holtággal
- Dévaványa fejlődő, de csendes kisváros.
A hirdetésben szereplő információk a megbízótól származnak. Pontosságukért felelősséget nem vállalunk.
Amennyiben hitelre van szüksége irodánkban teljes körű bankfüggetlen tanácsadással segítjük vásárlását.
Az energetikai tanúsítvány besorolása és megadása a megbízó felelőssége. A megadott energetikai besorolásokat nem ellenőrizzük, azok valódiságáért felelősséget nem vállalunk.

OTTHON START, CSOK PLUSZ, DÉVAVÁNYA, ELADÓ, TÉGLA, CSALÁDI HÁZ, FELÚJÍTOTT, 3 SZOBÁS

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Dévaványán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dévaványa m² ár
254 e Ft
164 e Ft -55%
Ennek az ára
Dévaványa átlagár
22.9 M Ft m Ft
15.3 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dévaványa

Eladó családi házak a környékről

Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

7.5 M Ft
4 szoba
110 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

9 M Ft
2 szoba
77 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

14 M Ft
2 szoba
70 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

59.9 M Ft
5 szoba
240 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

9 M Ft
2 szoba
77 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

9 M Ft
2 szoba
77 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

21.7 M Ft
3 szoba
116 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

7.5 M Ft
4 szoba
110 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

21.7 M Ft
3 szoba
116 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

21.7 M Ft
3 szoba
116 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

11.9 M Ft
2 szoba
78 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Dévaványa, Hunyadi János utca 43
Eladó családi ház

Dévaványa

6.5 M Ft
1 + 1 szoba
127 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Röszke
Eladó családi ház

Röszke

69.99 M Ft
4 szoba
99 m²
Kaposgyarmat
Eladó családi ház

Kaposgyarmat

695 M Ft
6 szoba
610 m²
Köveskál
Eladó családi ház

Köveskál

215 M Ft
4 szoba
100 m²
Berzence
Eladó családi ház