Avico Greentop

Eladó családi ház
Csorna

+ 17 kép 1/20
84 990 000 Ft84.99 M Ft 456 935 Ft/m2
4 szoba
186 m²
építés éve:1972

Részletes adatok

Telekméret: 1318 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654059
Fias Petra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ ÖSSZKOMFORTOS CSALÁDI HÁZ CSORNA SZÍVÉBEN 3 SZOBA + NAPPALI, RENDELŐVEL, MEDENCÉVEL

Többgenerációs családnak vállalkozás indításához kényelmes, jól megközelíthető elhelyezkedés.

Csorna központjához közel, mégis csendes, elzárt területen kínálunk megvételre egy több szinten kialakított, 3 szobás + nappalis, összkomfortos családi házat, amely tökéletes választás nagyobb családok, több generáció együttélésére, vagy vállalkozók számára, akik otthonuk közvetlen közelében szeretnének rendelőt, irodát vagy szalont kialakítani.

Kiváló elhelyezkedés:

Csorna központjához közel, de csendes utcában

Fedett terasz

Fedett medence akár egész évben használható!

Második félemelet:

Hálószoba

Erkély

Harmadik félemelet:

2 külön nyíló hálószoba

Fürdőszoba

WC

Gardrób

KINEK AJÁNLJUK?

Több gyermekes vagy nagycsaládosoknak

Akik külön életteret szeretnének több generáció számára

Akik vállalkozásuknak (orvosi rendelő, szépségszalon, iroda) saját, elkülönített helyiséget keresnek

Akik értékelik a jó elhelyezkedést, de fontos számukra a csendes, zöld környezet

NE HAGYJA KI EZT A LEHETŐSÉGET!

Ez az ingatlan páratlan kombinációja az otthonnak és a vállalkozásnak legyen Ön az új tulajdonos!

További információért és megtekintésért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Csornán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Csorna m² ár
457 e Ft
448 e Ft -2%
Ennek az ára
Csorna átlagár
84.99 M Ft m Ft
61.8 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Csorna

Eladó családi házak a környékről

Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

34.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

28.9 M Ft
2 szoba
92 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

47.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

34.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

99 M Ft
3 szoba
120 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

64.5 M Ft
4 szoba
124 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

84.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

49.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²

Falusi CSOK ingatlanok