Oasis Residence

Eladó családi ház
Csorna

+ 7 kép 1/10
39 990 000 Ft39.99 M Ft 571 286 Ft/m2
2 szoba
70 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 740 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 440
Katrinecz Tamás
CsornaIngatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Csornán 70 m2-es szigetelt, magas alapos családi ház 740 m2-es telken eladó.

HELYISÉGEK
- 2 szoba
- konyha
- étkező
- kamra
- fürdőszoba
- beépített terasz

MŰSZAKI JELLEMZŐK
- 1975-ben épült
- tégla építésű
- magas beton alap
- beton gerendák
- 10 cm-es szigetelés
- fűtés gáz-, és vegyes központi kazán által
- meleg víz villanybojler által
- hagyományos nyílászárók redőnnyel felszerelve
- beépíthető tetőtér

MELLÉKÉPÜLETEK
- garázs
- műhely
- tárolók

TELEK
- 740 m2
- fúrt kút

CSORNA
A kb. 10.000 fős város az M85-ös gyorsforgalmi út által 30 perc alatt elérhető Győrből, illetve vasútvonalon is.
- bölcsőde, óvodák
- általános iskolák (római katolikus, művészeti, speciális, önkormányzati)
- gimnázium, szakközép iskolák
- Margit Kórház
- termálfürdő
- áruházláncok, boltok stb. helyben megtalálhatóak

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Csornán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Csorna m² ár
571 e Ft
509 e Ft -12%
Ennek az ára
Csorna átlagár
39.99 M Ft m Ft
62.5 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Csorna

Eladó családi házak a környékről

Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

19.5 M Ft
2 szoba
62 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

64.5 M Ft
4 szoba
124 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

92 M Ft
3 szoba
130 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

84.99 M Ft
4 szoba
186 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

34.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

39.99 M Ft
2 szoba
80 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

99 M Ft
3 szoba
120 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

49.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

84.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft