BAM Living

Eladó családi ház
Csorna

+ 7 kép 1/10
47 900 000 Ft47.9 M Ft 435 455 Ft/m2
2 + 1 szoba
110 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 700 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 947
Ost-Invest Ingatlan Kft
Ost-Invest Ingatlan Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Csornán, 1965-ben épült, 110 m2-es, 2+1 fél szoba, konyha, nappalis, gázkazán-fűtéses családi ház, műanyag, hőszigetelt nyílászárókkal, redőnnyel, szúnyoghálóval, új villanyvezetékekkel, 700 m2-es kerttel, eladó!

KÓD: 5716

Az ingatlan helyiségei: 3 szoba, nappali, konyha, spájz, fürdőszoba-wc, előtér

A helyiségek burkolata: 2 szoba parketta, 1 szoba PVC, többi helyiség cementlap és pvc

Fűtés: kombi gázkazán
Meleg víz: gázbojler
Melléképület: 40 m2-es tégla tároló
Csatorna: van
Vezetékes gáz: van

10 évvel ezelőtt nyílászárók cseréje, és villanyhálózat cseréje történt.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Csornán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Csorna m² ár
435 e Ft
107 e Ft -309%
Ennek az ára
Csorna átlagár
47.9 M Ft m Ft
10.7 m Ft -348%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Csorna

Eladó családi házak a környékről

Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

92 M Ft
3 szoba
130 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

28.9 M Ft
2 szoba
92 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

34.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

41 M Ft
3 szoba
137 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

34.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

52.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

64.5 M Ft
4 szoba
124 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Csorna
Eladó családi ház