Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 4 kép 1/7
115 000 000 Ft115 M Ft 1 642 857 Ft/m2
3 szoba
70 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 150 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 311
Otthon & City Ingatlaniroda
Otthon & City Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Leírás
Családbarát sorház Budán, Nagytétény – Óhegyen

Képzeld el, milyen lehet reggelente kilépni a saját udvarodra, és a kertre néző panorámában gyönyörködni. Ez a sorház Budapest XXII. kerületében, Nagytétény – Óhegyen vár rád, ahol csend és nyugalom veszi körül az otthonodat. A környék kedves kis közösség, ahol könnyen találod meg a helyed, és a természet közelsége jól jön a hétvégi sétákhoz vagy a szabadtéri pihenéshez.

Ez a két szintes, 70 négyzetméteres ingatlan 2020-ban épült, újszerű állapotban. A lakásban három jó méretű szoba található, ahol mindenki megtalálhatja a saját kis világát. Az összkomfortos otthonban a fűtést korszerű, gázkonvektorok biztosítják, a 15 cm szigetelés pedig segít a rezsi költségek csökkentésében, ami csak 25 000 forint körül van. A légkondícionálásnak köszönhetően nyáron is kellemes a hőmérséklet.

A ház saját udvari beállóval rendelkezik, ami benne van az árban, így az autód mindig biztonságban lesz. A kilátás kertre néz, ami kellemes, nyugodt hangulatot ad az otthonodnak. A fürdő és a WC külön és egyben is elérhető, így könnyen kezelhető a napi rutin. Bár nincs pince vagy beépíthető tetőtér, a lakás kialakítása praktikus és jól kihasználható.

Összefoglalva, ez a sorház ideális azoknak, akik nyugalomra és kényelmes, modern otthonra vágynak Budapest szívében. A parkolás könnyű, a közlekedés jó, így könnyen eljuthatsz a város bármely pontjára.

Főbb jellemzők:
- 70 m2 alapterület, két szintes
- 3 szoba, összkomfortos
- 2020-as építés, újszerű állapot
- 15 cm szigetelés, alacsony rezsi
- gázfűtés, légkondícionálás
- saját udvari parkoló benne az árban
- kertre néző kilátás
- külön és egyben is használható fürdő és WC
- a környék csendes, kellemes és jól ellátott

Remélem, hamarosan személyesen is találkozunk, és megmutathatom, milyen lehet ez az otthon. Szívesen várlak!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1643 e Ft
1265 e Ft -30%
1134 e Ft -45%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
115 M Ft m Ft
94.1 m Ft -22%
100.9 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

155 M Ft
462 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
68 szoba
2700 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Barackos út
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

119 M Ft
4 szoba
104 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

225 M Ft
5 + 1 szoba
306 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

63.381 M Ft
1 szoba
38 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

399 M Ft
5 szoba
300 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

399 M Ft
5 szoba
300 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Nagytétényi út
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

60 M Ft
3 szoba
75 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

46.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

85 M Ft
4 szoba
150 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

115 M Ft
2 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
2 + 1 szoba
38 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

61 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

142 M Ft
5 szoba
120 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás