Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XXI. kerület

+ 12 kép 1/15
109 900 000 Ft109.9 M Ft 808 088 Ft/m2
2 + 3 szoba
136 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 619 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 260
Tecnocasa - Pastori Della Bosco Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk egy családi házat Csepelen, Királyerdőben, közel a Duna-parthoz!

Csepel egyik legjobb környékén, Királyerdőben kínálunk eladásra egy 2+3 félszobás, 136 négyzetméteres, kétszintes családi házat, 619 négyzetméteres telken. Az ingatlan rendezett, jó elosztású, és kiváló alapot nyújt akár egy nagyobb család számára is.

A ház egyik legnagyobb előnye a nagy méretű telek, amely tágas udvart biztosít. Emellett két méretes terasz is tartozik az ingatlanhoz, ami tovább növeli a hasznos életteret, legyen szó mindennapi használatról vagy vendégfogadásról.

A környék nyugodt, biztonságos és jól ellátott, a közelben iskola, óvoda, boltok és tömegközlekedés is elérhető. A közelben elérhetőek a 152-es, 148-as, 71-es és a 948-as buszjáratok.

A csendes környezet és a kiváló lokáció ritka lehetőséget kínál azoknak, akik hosszú távra keresnek megbízható ingatlant.

Az adatok tájékoztató jellegűek.

További kérdés, valamint megtekintési szándék esetén, keresse irodánkat bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
808 e Ft
717 e Ft -13%
966 e Ft 16%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
170.7 m Ft 36%
238 m Ft 54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

49 M Ft
2 szoba
43 m²
XX. kerület, Gubacs, Vízisport utca
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
3 szoba
81 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

186 M Ft
6 szoba
320 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²
XXI. kerület, Királyerdő út
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

159 M Ft
5 szoba
192 m²
XXIII. kerület, Soroksár, Ráckeve
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

81.5 M Ft
2 szoba
70 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

144.9 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XXI. kerület, Csepel kertváros, Komáromi utca
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
6 szoba
262 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

80.9 M Ft
2 + 2 szoba
70 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

175 M Ft
10 szoba
292 m²