River Life

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 11 kép 1/14
105 000 000 Ft105 M Ft 1 071 429 Ft/m2
2 szoba
98 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 335 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 766
Taradáj Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ CSALÁDI HÁZ PESTERZSÉBET CSENDES RÉSZÉN!Eladó Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet igen kedvelt családi házas övezetében, Erzsébetfalva nyugodt, kertvárosias részén egy 98 m2 nagyságú, 2 szoba + hallos összközműves családi ház. Az ingatlan saját, elkerített 335 m2 nagyságú telken helyezkedik el.A földszinti rész 1930-as években épült. Falazata tégla. 2009-ben új födém és új tető került a házra és a tulajdonos ekkor kezdte el a tetőtér beépítését is. Egyelőre szerkezetkész, ennek falazat ytong. Külső feljárattal rendelkezik, így a későbbiekben alkalmas lesz a ház két generáció lakhatására is.2022-ben pedig a földszinti részt alakította át és újította fel a tulajdonos. Újak a villanyvezetékek, újak a burkolatok, új műanyag hőszigetelt ablakok kerültek beépítésre elektromos alumínium redőnyökkel. A gáz fűtés helyett norvég paneleket szereltek fel. Új a villanybojler, és a beltéri ajtókat is kicserélték. 2024-ben pedig egy hűtő-fűtő klíma került az ingatlanba. Erzsébetfalva, ahol az ingatlan fekszik, Budapest XX. kerületének igen kedvelt része kifogástalan infrastruktúrával. Minden karnyújtásnyira van: 2-es villamos ami kb. 30 perc alatt ér a belvárosba, a Jászai Mari térre, 166-os busz, ami a 3. Metróhoz visz kb. 10 perc alatt, 148-as busz, ami pár perc alatt ér a KÖKI terminálhoz. Továbbá pár perc séta: iskola, óvoda, piac, élelmiszerüzlet, stb......A tetőtér belső kialakítása után az ingatlan 2 generáció együttélésére is szolgálhat, vagy nagycsaládosok kényelmes otthona lehet.Megtekinthető időpont egyeztetéssel, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1071 e Ft
709 e Ft -51%
961 e Ft -11%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
105 M Ft m Ft
134.9 m Ft 22%
236.6 m Ft 56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

178 M Ft
6 + 1 szoba
260 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XX. kerület, Pacsirtatelep, Pacsirtatelep
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
200 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

28 M Ft
1 szoba
46 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület