Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
165 000 000 Ft165 M Ft 953 757 Ft/m2
5 szoba
173 m²
építés éve:1989

Részletes adatok

Telekméret: 928 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 312
Lenti Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XVII. KERÜLET KÖZKEDVELT RÉSZÉN, JÓ ÁLLAPOTÚ, 5 SZOBÁS, TEHERMENTES CSALÁDI HÁZ ELADÓ!!!

XVII. kerületben, Rákoskert kertvárosi részén, csendes mellékutcában, különálló, körbejárható, két szintes + pince (64 nm), 928 nm-es telken lévő, Bruttó 215 nm-es, 5 szobás, jó állapotú, szigetelt (10 cm dryvit), kondenzációs gáz cirkó fűtésű + HMV tartály, kandallóval és hűtő - fűtő klímával felszerelt, Déli fekvésű, FEDETT TERASZOS (15nm) és ERKÉLYES (6 nm), AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ, TEHERMENTES családi ház eladó.

A ház saját részre épült, rendkívül masszív szerkezetű, 2022-ben és 2023-ban műszaki és esztétikai felújítást kapott (kondenzációs gáz cirkó, HMV tarály, festés, földszinti fürdőszoba, wc).

A földszinten, amerikai konyhás nagy étkezős nappali, hálószoba, fürdőszoba, külön wc, közlekedő, terasz , garázs kapott helyet.

Az emeletre kényelmes, biztonságos lépcsőn keresztül juthatunk fel, ahol 3 hálószoba, fürdőszoba, külön wc, közlekedő, erkély és két tároló (tetőtérben) kialakítású.

A pincében külön wc, vízvételi lehetőség áll rendelkezésre, továbbá egy nagyobb tároló és egy kis műhely került kialakításra.

A fedett felszíni beálló és egy autó számára épült GARÁZS elektromos kapun keresztül közelíthető meg, viakolor borítású, továbbá a zárt udvaron belül cca. 4-5 autó is elfér.

A rendezett, karbantatott kert hátsó, elkerített részében egy veteményes kert található, amely könnyen átalakítható egy esetleges medence, gyerek játszótér kialakítására, pihenésre, baráti összejövetelekre is kiválóan alkalmas lehet.

A környék ellátottsága, infrastruktúrája jó, a közelben busz - és vasút megálló, bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő, gyógyszertár, játszótér, található, az M0-ás körgyűrű, Naplás tó percek alatt, az Örs Vezér tere 30 percen belül elérhető.

Érdemes megnézni, bővebb információért hívjon bizalommal akár hétvégén is, előre egyeztetett időpontban kizárólag ingatlanközvetítő bevonásával megtekinthető!
L.D

INGYENES hitel tanácsadás, CSOK Plusz, OTTHON START ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.

- Egyedi, bankfiókban nem elérhető kamat- és díjkedvezmények
- Hitelképesség vizsgálat
- Idő, energia és pénz megtakarítás
- Teljes hivatali ügyintézés ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395083

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
954 e Ft
932 e Ft -2%
961 e Ft 1%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
165 M Ft m Ft
181.7 m Ft 9%
236.6 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
150 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület, Rákoscsaba-újtelep, Dallamos utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

108.9 M Ft
3 szoba
120 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás